Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Becsípődött a hátam fent a...

Becsípődött a hátam fent a lapockámnál, mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Nem vettem észre, hogy rosszul mozdultam, de gondolom becsípődés, mert olyan fájdalom. 13 hetes kismama vagyok.
2014. jan. 31. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Ki kell mozgatni. Pokoli lesz.

Lóbalzsamot úgy tudom várandósan is lehet használni és nagyon jó!


Esetleg masszíroztasd is meg (de csak óvatosan, nehogy nagyon vérbőséget okozzon).


Jobbulást!

2014. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom. A masszírozástól félek a vérbőség miatt, olvastam, hogy nem ajánlott terhesen. A kimozgatással próbálkoztam már, eddig sikertelenül. Ezt a lóbalzsamot megnézem, meg utána járok, hogy használhatom-e.
2014. febr. 1. 08:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tesom dolgozik gyogyszertarban es ott szoktak reumatika kencsot keverni szinte fillerekert lehet kapni. Nalam ez valt be a ferjem szokta jo alaposan belemasszirozni. Igaz kisse eros budos szaga van de nem veszes. En allando hatfajassal kuszkodok es estenkent mikor bekenjuk egesz ejszaka olyan jol tudok aludni nincs hatfajasom.
2014. febr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyógymasszőr vagyok, így biztosan tudom, hogy a lapocka tájékát nyugodtan megmasszíroztathatod várandósan is.

Csak attól lejjebb ne engedd, a derék körüli részt már hagyjátok ki.

2014. febr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor próbálkozom, mert nagyon szenvedek már negyedik napja.
2014. febr. 2. 11:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy mindenki válaszát hasznosnak éreztem és függetlenül attól, hogy beválik, vagy nem köszönöm a normális és segítőkész hozzászólásokat. Nem tudom ki az aki lepontozta a válaszokat, de kérem hogy ne tegye, mert nekem hasznosak!!
2014. febr. 2. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lényeg, az okoskodó trolloknak meg úgyis ez a legnagyobb örömük :)

Remélem azóta jobb a hátad!

2014. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Alakul. Próbáltam mindent, amit írtak. Kimozgatás, masszírozás. Már majdnem 100%-os, csak kicsit fáj.
2014. febr. 3. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!