Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Femibion800-at szedek 2...

Femibion800-at szedek 2 napja. Reggelente futok a toaletre, mert a hasam enyhén görcsöl. Lehet ettől a vitamintól? Vagy a Magneb6-tól?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A Femibion 800-al van tapasztalatom. 4-5 hetes terhesen kezdtem szedni, 2 napon belül olyan rosszul voltam, hánytam folyamatosan (napi 3-5), szinte egész nap feküdtem. 9 hetesen abbahagytam, minden bajom elmúlt, azt mondta az orvosom, hogy semmi gond nem lesz ha nem szedem, sőt ha ilyen rosszullétet okoz, ne is szedjem! Szerintem simán lehet hogy te is attól vagy rosszabbul. Próbáld meg pár napig nem szedni, ha akkor jól vagy, akkor biztos az okozta.
2014. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én 7 hetes vagyok, 2 hete szedem a Femibiont, nekem semmi bajom nincs tőle, semmilyen változást nem érzékeltem, mikor elkezdtem. Ettől még lehet, hogy te érzékenyen reagálsz rá, szerintem is hagyd abba pár napra, abból kiderülhet.
2014. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha túllövöd a magnéziumot az csinál hasmenést.

Én esténként veszem be a femibiont, tökéletes.

2014. febr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!