Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire veszélyes ilyenkor...

Mennyire veszélyes ilyenkor az amino? Jővőhéten szerdán lesz és akkor leszek menszi szerint 18+3 hetes uh szerint 18+3 hetes?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Annyira veszélyes mint bármikor máskor a terhesség alatt.

Ha fèlsz, s betegen is megtartanád, akkor ne menj el.

2014. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nagyon félek de el megyek mert van már 3 egészséges fiam, és nem szeretnék 1 beteg gyereket. Mert az senkinek sem jó. 3as lett a nyakiredő, és 0, 52 az afpm. mult héten voltunk genetikai uh on. minden rendben van de mégis kell az amino.
2014. febr. 3. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem amino, hanem amnio, amniocentézis! jaaaaajjj!!Ennyi buta nőt, mint itt!
2014. febr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó elírtam, de nem ezen van a hangsúly és nem kértem a szánalmas véleményed!!!
2014. febr. 3. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Én előtte kikérnék egy genetikus plusz szakvéleményt, mert afp miatt nem kockáztatnék. Nem is lett vészes az eredményed, abszolút. A 12 hetes genetikai UH-n minden rendben volt?

Illetve azt tudod, hogy az amnio miatti vetélési kockázat az nagyobb nálad, mint annak az esélye, hogy beteg gyereked szülessen?

2014. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok a 12. uh izsgálat eredménye a nyaki redő 3 as, alacsony az afp 0,52 mom. és voltam genetikai uh on minden rendben volt és a genetikus is ajánlja.
2014. febr. 4. 11:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Barátnőm volt, a kora miatt, 38 éves.

Elment lazán, azt hitte majd alúlról vesznek mintát:)))

Na ott szembesült vele, hogy hasba szúrás lesz:)))

Mondta kapott érzéstelenízőt, utánna szúrtak. 5 perc volt az egész, s nem fájt, csak ijesztő volt.

Utánna ott kellett maradni pihenni egy szobában, ahol az aznapi mintavételesek voltak.

Itt megtudta a baba nemét 100%-ra!

Nem lett beteg a baba.

2014. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!