Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok. Sajnos a...

23 hetes vagyok. Sajnos a megfázás elért engem . Tegnap még hőemelkedésem is volt 37,7. Ma már nem volt csak maradt a köhögés. A doki felirta az antibiotikumot AMOKSICILIN Tab. de nagyon félek a szedésétől, hogy árt a babának. MIt tegyek irjatok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a nőgyógyászt, ha kétségeid vannak. Vagy vmelyik nőgyógyászati ambulanciát. Fognak segíteni.
2014. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Voltam már én is megfázva.az orvosom azt mondta ha nem muszáj ne szedjek gyógyszert.. maradt a tea.. addig nem ártasz a babának amig nincs láz. láz csillapitásra pedig algopyrint javaslok.nekem ez bevált.
2014. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egy alkalommal volt láz.most pedig csak maradt a köhögés elég száraz.csak attól is félek ha nem szedem akkor nehogy sulyosabb legyen akkor már csak marad a szuri.
2014. febr. 3. 14:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt írták fel ugyanerre. Rossz ízzel, de elkezdtem szedni, majd amikor mentem a nőgyógyászomhoz megkérdeztem. Közölte, hogy a kicsinek semmi baja nem lesz a gyógyszertől, viszont a kezeletlen betegségtől annál több ! Szedd amit kiírtak, de csak akkor hagyd abba, ha elfogy.
2014. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, én karácsonykor voltam ennyi idős terhes mint Te, csak magas láz is volt mellé. Szedd a gyógyszert, egy dolog amire figyelj NE köhögj, próbáld meg lecsökkenteni amennyire lehet, tudom nehéz. Nekem légcsőhurutom volt, köhögtem 2 hétig, és a belsőméhszájam kinyílt. Nem ijegszteglek eszemben sincs, csak ővatosan :) És gyógyulj meg mielőbb :)
2014. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!