Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 hónapos babám úgy tűnik...

2 hónapos babám úgy tűnik meggázozott, mi a teendő?

Figyelt kérdés
gyakran köhög, és tüsszent, meg mértem a hőmérsékletét végbélben 36. Ma voltunk orvosnál megnézte a torka nem piros és nem látott megfázásra utaló jeleket, mit csináljak vele? engem egy aggasz.( lehetséges hogy valamilyen allergia miatt tüsszent és köhög)?

2013. szept. 4. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit jelent, hogy meggázozott, de ha ma látta orvos, akkor ő csak jobban el tudja dönteni, hogy mi a teendő, mint a laikusok így neten keresztül.
2013. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocsi, elírtam, MEGFÁZOTT..
2013. szept. 4. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd kiderül, sok mindent nem tudsz tenni, legyen otthon lázcsillapító és nézegessed nem e lázasodik be. Ha van orrszívó porszívótok és szükségét látod akkor használjad, egyébként mást nem tudsz tenni. Só oldatos or cseppet lehet még használni, én magam utálom így a gyereknek sem adnám, valamint van aki anyatejet csepegtett az orrába én ezt sem használnám, de ilyen is van. Igazából szerintem csak várjál, figyeld nem e lázas és ennyi. na meg sok folyadék. (anyatej, víz, ha szoktátok akkor tea)
2013. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nalunk is ez van, orvos latta, azt mondta szerencsere semmi. teso nathas, nalatok most mi ujsag?
2013. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!