Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is ilyen aktív a...

Másnak is ilyen aktív a babája vagy volt 17-18-19 hetesen? Ti is ilyen korán éreztétek?

Figyelt kérdés
Én már 16 hetesen éreztem, pedig nem számítottam rá, hogy ilyen hamar fogom, mert első baba. Nekem kezdetektől fogva nagyon sokat mozog. Most vagyok 19 hetes és szinte egész nap érzem 1-2 óra szünettel és valamelyik este, ahogy a kádban feküdtem lehetett látni, hogy hullámzik a hasam, ahogy mozgolódott. Teljesen meg vagyok rajta lepődve, hogy ilyen hamar ennyit mozog. A védőnő és mindenki más arra készített fel, hogy úgyis csak később fogom érezni, naponta 2-3-szor, de lehet 1-2 napig nem is érzem, ne ijedjek meg. És nálam ez nagyon fordítva van. Ti hogy vagytok/voltatok ezzel? Egyébként kislányt várok, nem vagyok túl vékony, de elhízva sem.

2014. febr. 3. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én is első babás vagyok, 16 hetesen éreztem elsőnek, de akkor már az apuka is érezte. Én sem számítottam rá, hogy ilyen hamar. Éjjel nappal aktív a baba, éjjel a hugyhólyagomat rúgja előszeretettel. Mi is kislányt várunk :)


25 hkm

2014. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szintén első baba, de én még sajnos semmit nem érzek, pedig figyelek is rá nagyon.

19hkm

2014. febr. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Èn is 16 hetesen èreztem elõször ès rögtön làtszott is, pedig elsõ fali a lepèny..de nàlunk fordítva vn napi 3x èrzem max 1 2 óràt, a többiben csend van. Kivève a hancurnapokat akkor nagyon aktív utànna 3 nap szünet alig lehet mozgàsra bírni. Ràadàsul 19 hèt utan egy hètig nem is èreztem, az orvos szerint befordult befelè....ja ès õ fiúcska.
2014. febr. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kicsit régi a kérdés de hát gondoltam írok. én olyan 15-16hét között éreztem, de ezt senkinek nem mondtam, mert ugye doktor szemszögből lehetetlen, de akkor kis kaparást éreztem, pár másodpercig. tök furi volt. azt azóta folyamatosan érzem, eddig hullámzott olyan buborékolós érzés volt, de ezt 20hetesen olyat rúgott...persze nem fájt, csak meglepett. akkor a legjobb amikor hanyatt fekszek akkor ráteszem a kezem a hasamra azt érzem de mikor belém rúgott akkor a kezemet is felemelte :) még a páromnak nem mutattam várom hogy kb olyan határozott legyen mint az a rúgás. kisfiú lesz.
2014. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!