Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elektromos mellszívó vagy...

Elektromos mellszívó vagy tápszer? Most derült ki, terhes lettem újra, ráadásul ikrek.

Figyelt kérdés
Az orvos szigorúan megtiltotta hogy szoptassak. Most hogy etessem az 5 hónaposom? Mindenképpen tápszer?
2013. okt. 27. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Húúúúúúúúúú, nem semmi!

Még 1-2 hónapig, ha tudsz adj anyatejet, aztán úgyis elkezded a hozzátáplálást, és lassan elkezded kiváltani a tejet.

2013. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Először is gratulálok!Figyelj,ha nem szoptathatsz akkor nem is fejhetsz,mert mindenképpen van méhtevékenység.Én biztos,hogy inkább adnám a tápszert és elkezdeném hozzátáplálni a babát,így is jó sok anyatejet kapott már,de most az a lényegesebb,hogy az ikrek rendben fejlődjenek.Nem kockáztatnék,csak azért,hogy még pár hétig anyatejet kapjon a baba.Biztos sokat agyalsz ezen,hogy most mi lesz,nem kap több tejet stb...,de hidd el,hogy már így is nagyon ügyes voltál,hogy ilyen sokáig tudtad szoptatni,így nyugodtan adj tápszert.Sok boldogságot,erőt és egészséget Nektek!
2013. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. A férjem repes az örömtől, de nekem még hozzá kell szoknom.

Már egy napja ezen gondolkozom, mert lelkiismeret furdalásom van, hogy nem szoptathatom a nagyot.

Igaza van minden kedves segítőnek.


Marad a tápszer.

2013. okt. 27. 13:59
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Miért tiltotta meg amiatt hogy babás lettél? Én enm egy anyukát isemrek aki végig szotatott terhesség alatt és azóta is szopik a nagy is még napi 1-2-szer. Azért az hogy 5 hónapig szoptattad már az is nagyon jó. iagzából 6 hónapig ajánlják mindenképp. A tápszer pedig nem az ördögtöl van. semmi baja nem lesz tőle ha ugy döntesz azzal eteted. én biztos kikérném még más orvos véleményét erről, mert én ennek az orvosnak a logikáját nem értem miért mondta ezt. Csak ezért nem haygnám abba ha elfogadja a babaád.
2013. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mert veszélyeztetett terhes vagyok, ráadásul a nagy "nem veheti el" a tápanyagot a piciktől.
2013. okt. 27. 14:10
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
húúú, mekkora butaság az, hogy a nagy elveszi a tápanyagot a picitől a tejjel.... én 4 gyereket szoptattam VÉGIG!!!! 5 éven keresztül és mind 4 kilóval született. vajon ki kitől vette el a tápanyagot?? olvass utána légyszi, mielőtt balgaságokat írsz!!!! még a végén más is olvassa és elhiszik.
2013. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
ez tényleg butaság amit mondott. Kérdezz ki több orvost ezügyben, de tényleg sokan szoptatnak terhesség alatt is végig.
2013. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Szoptasd a gyerekedet ameddig,akarod amig birod. ez hülyeség,hogy elveszi a táplálékot. lassan hozzá kell táplálni és tápszerezni a nagyot. Az ikrekhez gratulálok nagyon. Szivemből kivánom,hogy az ikrek veled maradjanak és szülésig hord szíved alatt őket.
2013. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Csökkent értelmű ősanyukák! VESZÉLYEZTETETT terhes. A szoptatás közben méhtevékenység is van. Tehát összehúzódások. Ami két VESZÉLYEZTETETT embriónak marhára nem hiányzik. Ennyi az összefüggés. Gondolom a szex is tilos hasonló okokból kifolyólag.

Abban lehet pontosítani, hogy nem a picik elöl venné el a tápanyagot, hanem az anya szervezetét merítheti ki nagyon. Azért azt nagyon bírom, amikor mindentudó kismamák csípőből lehülyézik az orvosokat...

Szóval szerintem még mindig jobb egy innentől tápszeres baba, mint mínusz két baba. Lehet lepontozni.

2013. okt. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd az ikreket kihordani hallgass az orvosra és adj a nagynak tápszert.
2013. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!