Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S! 7 hetes terhes...

S. O. S! 7 hetes terhes vagyok, es ma az orvosom magas vernyomasra Valeriant irt fel amibol be is vettem 2 szemet mar. De aztan azt olvastam hogy nem ajanlott terhesseg alatt! Ti szedtetek-e terhesen vagy tudtok tanacsot adni ez ugyben?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne,mert mar tiszta ideg vagyok ugyanis volt 4 eve egy vetelesem es akkor is szedtem.....Lehet hogy akkor is ez volt a baj? :(

2014. febr. 4. 21:13
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
előző vagyok.Nyilván, hogy a nagylányod születése, foganása 9 éve volt, ez alatt az idő alatt te is baromi sokat öregedtél, bocsi, nyilván a szervezeted sem úgy reagál, de szerintem ez legyen a legnagyobb gond.A vetélés okát már nem fogod megtudni, hiába is agyalsz rajta, csak pozitív gondolatok, csak "annyi"a dolgod, hogy a 12. hétig kitarts és tedd meg amit emberi erővel meg lehet tenni a babáért.Ennyi.
2014. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:

Sziasztok!

A valeriana gyógynövény tartalmú nyugtató. Magas vérnyomásra ajánlott,ha nincsen mögötte szervi gond. Magas vérnyomás lehet pusztán idegeskedéstől is,amire ez hatásosabb,mint egy bármilyen béta blokkoló.

Ne járjunk orvoshoz, ha utána itt kérünk tanàcsot,mit szedjünk be...

2014. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Vèrnyomàsodra figyelj mindenkèpp, nekem nagy gondot okozott hogy nem kezeltèk idõben!!!!
2014. okt. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,de mar nem aktualis a kerdes,mert mar itt van velem a kis babom:-)
2014. okt. 18. 16:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!