Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes már 7. hétben orvoshoz...

Érdemes már 7. hétben orvoshoz menni? Akkor már van szivhang ugye?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
általában. Én 6. héten voltam, akkor még nem volt, ezért visszahívtak 8. hétre, akkor már volt.
2014. febr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdemes megvárni a 2.mensi kimaradását is, és akkor menni orvoshoz. Akkor már minden biztos:)
2014. febr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy èrdemes! Nekem szívhang az õsszes terhessêgnêl 8 hetesen volt. De legalább megtudod, hogy jó helyev van e a magzat.
2014. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen nagyon ajénlott elve hogy jó helyen van-e megnézik a placenta jó helyen van-e stb. ilyenkor már van szivhang.
2014. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, én 5+6 hetesen voltam először, és az én babámnak már akkor volt szívhangja, úgyhogy szerintem nyugodtan mehetsz. :D Gratulálok
2014. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem hat hetesen már volt szívhang. Érdemes elmenni, megnézik jó helyen ágyazódott-e be. Ha nincs szívhang úgyis visszahívnak.
2014. febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!