Ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés

Sokak szerint hülyeség!


[link]



2014. febr. 5. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem szavazták meg tehát nem igaz. Baj lenne ha bárki kaphatna ennyit. Az ok akinek van bejelentett munkája jó ideje, de aki az államon akar élösködni az nem kapjon ennyit. Tudjuk mi megy a kisebbség körében igy is egymás gyerekeit adják veszik a gyerekotthonból jó pénzzért ha ezt bevezetnék nem 8-at szülnének hanem 18-at.
2014. febr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Leszavazták.
2014. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyed és gyes extra lett helyette megszavazva!
2014. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Én úgy tudom, hogy majd választások után lesz belőle valami de csak első gyerekes pároknak.
2014. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Valóban jó lenne ha kapnának az újdonsült szülők ilyen támogatást, de én inkább utalvány formájában adnám, amit mondjuk a brendonban költhetnének el, csak gyerekholmira. Így biztos hogy a gyerek kapná a pénzt. Ezt viszont még a szülés előtt odaadnám.
2014. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom végig olvastam. Nekünk első babánk lenne.

Nagymamám hívott fel körülbelül 20 perccel ezelőtt és ő mondta, hogy volt ilyesmi a TV-ben, hogy foglalkoztak vele. Ekkor olvasgattam így utána. Bár nekem is picit furcsa volt... :)


Mondom rákérdezek hátha Ti többet tudtok! :)

Eddig meg sem fordult a fejemben pedig már nincs sok hátra, hogy kibújjon a pocaklakó. :)

2014. febr. 5. 17:33
 7/7 anonim ***** válasza:
NEM LESZ!!!2004 óta ezt hozzák felszínre választások előtt!
2014. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!