Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején sűrű fehér...

Terhesség elején sűrű fehér folyás?

Figyelt kérdés
9-10 hetes vagyok és sűrű fehér folyásom van, szagtalan, nem érzek semmi viszketést. Az első hetekben nagyon kevés folyásom volt, most viszont úgy érzem kezd felerősödni. Ez normális terhesség alatt? Mitől van? Orvosomhoz egy hónap múlva kell csak mennem.
2014. febr. 7. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is beindult a 12. hét óta elég sok. fehéres, nyúlós, takony szerű :) ahogy olvastam, normális.
2014. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normálisnak számít terhesség alatt, nekem ezt mondta a doki. Az oka a magasabb hormonszint és a megemelkedett véráramlás. Igaz, nekem ilyen korán még nem volt sok, csak valamivel később, már 2. trimeszterben, a 3.ban pedig tud mégdurvább is lenni. De olyan totál átlátszó, víz szerű és nem kevés volt nekem.. Kicsit be is voltam rezelve, hogy ha pl. lassanként folyik a magzatvizem majd el, hogy veszem észre a különbséget..
2014. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van folyás, nem is kevés. Normális :)
2014. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a nemvárt mensi első napján is volt fehr ragacsos folyás?
2015. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló nekem igen akkor is volt! Már az elejétől.
2023. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!