Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akik azért nem...

Van itt olyan, akik azért nem szexeltek végig a terhesség alatt, mert a férfi féltette a babát?

Figyelt kérdés

Még csak 18.hétben vagyok,de egyáltalán nincs szex,pedig a nőgyógyász is elmondta a férjemnek,hogy nyugodtan lehet,semmi gond nincs a terhességemmel.

Ő mégsem akarja,leblokkol teljesen.

És nem az alakom miatt,voltam ennél ducibb is tehesség előtt pár évvel,onnantól blokkol le folyton,hogy kiderült hogy terhes vagyok.


2014. febr. 7. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, aztán egyszer rávettem, hogy nagyon óvatosan, vigyázva mégis próbáljuk ki. Akkor nem lett semmi gond, utána már nem félt annyira, de persze még mindig óvatosak vagyunk, hiszen annak is kell lenni.
2014. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én 19 hetes vagyok, ugyanez van nálunk. Illetve kezdetben én féltettem csak, aztán addig macerált a férjem, hogy már mondtam hogy jó akkor hétvégén bújjunk össze. Erre akkor meg ő nem akarta, bevallotta hogy ő is félti. Szóval azóta nem volt semmi hogy teherbe estem. Azt érzem, hogy nem jó ez így, de annyira féltem a babót, hogy ugyanakkor nem akarom erőltetni sem.
2014. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én ugyan ebben a cipőben járok.Nálunk sincs semmi :( A magyarázat is ugyan az volt hogy félti a babát.Bezzeg előtte nagy volt a szája :)kismamapózokat akart tökélyre fejleszteni stb de most semmi. Én már mondtam neki hogy ez így nem jó, annyit mondott változtat rajta. Most türelmesen várok mert sajna nekünk kevés együttlétre van lehetőség. 13hkm
2014. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 porcukormókus ***** válasza:

Az elso terhessegemnel (amikor a kislanyunkat vartuk), inkabb engem zavart a szex a terhesseg miatt. Nem szunt meg teljesen, de nem is eroltettem a dolgot...

A masodik terhessegemnel a ferjem lett passzivabb, plane amikor megtudta, h kisfiu.. Na onnantol teljesen behuzta a feket! :DDD

2014. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Barátnőméknél volt így a férje.

Ez odáig fajult, hogy a fiú már lassan 1 éves, mégsincs nemi életük, elhidegültek egymástól.

Még az is megfordult a barátnőm fejében, hogy azóta a férje megcsalja.

2014. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!