Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Könnyű terhesség könnyű...

Könnyű terhesség könnyű szülés, nehéz terhesség nehéz szülés?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Első terhességem eseménytelen, könnyü volt, a szülés nehéz. Második terhességem során több probléma is volt, másfél órás könnyü szülés volt.
2014. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
egy szabály van: nincs szabály
2014. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kettő nem függ össze.
2014. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. terhesség problémamentes, sürgösségi császáros szülés

2. terhessség: kezdettöl veszélyeztetet, végig feküdtem, rekord gyorsaságú, könnyü szülés

3. terhesség: problémamentes terhesség, könnyü szülés

4. terhesség: végig fektettek, sürgösségi császár


Ebböl látod, minden lehetséges, szabály nincs.

2014. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak egy babám van, könnyű volt a terhességem, sosem hánytam, alig volt hasam, nem fájt semmim, néha néha egy egy gyomorégésem volt, de semmi egyébre nem tudnék panaszkodni. A szülésem nehéz volt, több probléma is volt, de végül csak kibújt hüvelyi úton.
2014. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Könnyű terhességem volt és a szülésem is könnyű volt. (De aztán itt véget is ért a szerencsém. Nehéz szoptatás, hasfájás, minden kijutott utána már.)
2014. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél Ikreket vártam és nehéz terhességem volt, császároztak.

Eltelt 10 év ,

igazából boldog vagyok de megint tartok hogy nehéz lesz szintén ikrekkel vagyok terhes, remélem ez könnyebb lesz mint az első.

2014. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első terhesség: könnyű volt, problémamentes, a szülés mégis nehéz volt, 10 óra alatt született meg a kisfiam.

Második terhesség: nagyon-nagyon könnyű volt fizikailag, semmi panaszom nem volt, végül sürgősségi császár lett.

Harmadik terhesség: iszonyú nehéz volt, minden bajom volt, nem telt el úgy nap, hogy ne fájt volna valamim. Cserébe kaptam egy álomszép szülést, amit viszonylag könnyűnek mondhatok. :)

2014. febr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem függ össze.

1. terhességem nagyon könnyű volt, szerencsére a szülésem is.

2. terhességemnél minden rossz tünet megtalált, sőt, a 34. héttől veszélyeztetett voltam, kb. végig feküdnöm kellett, de a szülés nagyon gyors és könnyű volt.

2014. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!