Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Higgyek a tesztnek, vagy csak...

Higgyek a tesztnek, vagy csak a saját idegeim játszanak velem?

Figyelt kérdés
Félek, hogy terhes vagyok.Ha jól számoltam, holnap leszek 6 hetes terhes, ha becsúszott egy baba... Remélem nem. Szóval, múlthét csütörtökön csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Úgy voltam vele, hogy valószínűleg csak a 6. hét környékén mutatja meg az igazi helyzetet a teszt, így ma reggel is csináltam egyet, ami szintén negatív lett. Hihetek neki? Mert érzem hogy feszülnek a melleim, és 1-2.-án kellett volna megjönnie, de nem jött meg. 1x a sex után még megvolt, akkor iszonyatos görcseim, és migrénem volt.
2009. dec. 8. 09:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És kihagytam az állandó, enyhe hasfájást, ami már 1-2 hete tart.
2009. dec. 8. 09:45
 2/13 anonim ***** válasza:

Hűha!

szerintem a tesztek megbízhatóak. halvány csík sincs?

azért az ördög nem alszik. UH?

2009. dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Már a 4 hetest is mutatná (elmaradt menstruáció napján) nemhogy a 6 hetest. Szerintem nem vagy terhes, de ha aggódsz, akkor menj el dokihoz. 6 hetest már kézzel is érezné.
2009. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
megyek majd orvoshoz, csak még addig is stresszelek... ezért tettem fel a kérdést.remélem hogy igazatok van, mert mivel még nem töltöttem be a 18-at, anyám nem engedné, hogy elvetessem. konkrétan azt mondta, azt fogja velem tenni, ha elvetetem, mint amit én tettem azzal a gyerekkel...
2009. dec. 8. 10:01
 5/13 A kérdező kommentje:
a lily tesztet használtam, és egyértelmű volt mindig, az az egy csík.
2009. dec. 8. 10:02
 6/13 anonim ***** válasza:
huh, de durva.mondd meg neki, hogy inkább álljon melléd, szükséged van rá.persze, szépen.persze, ha olyan, hogy lehet..
2009. dec. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem olyan, csak őrjöng, folyamatosan, ha meghallja, hogy abortusz... mamámmal elmehetnék szerintetek abortuszra, ha arra kerülne a sor? nem szívesen tenném... de még csak 17 vagyok. azt is megbántam hogy lefeküdtem a barátommal, az a legdurvább, hogy szüzességem elvesztésével együtt jött a stressz is...
2009. dec. 8. 10:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem nem kell aggódnod,irtad hgy meg volt a sex után egyszer.Valószinü a tested játszik veled,mert félsz.Van ilyen.Mikor én annyira akartam a babát,minden hónapban megvoltak a tüneteim,és persze nem volt baba.Csinálj még egy tesztet hajnali pisisből,ha az is negativ akkor nyugodj meg szerintem.17 hetes km
2009. dec. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igazából nekem sem volt addig semmi bajom, amíg anyám el nem kezdett fárasztani azzal, hogy mi van ha terhes vagyok. de attól még félek.. remélem az orvosnál is jó híreket kapok:S mama már mondta hogy mindenben segít, ki is fizeti az abortusz pénzt, de anya talán megtudná
2009. dec. 8. 11:07
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha esetleg becsúszott, akkor is szerintem meg kellene mondanod az anyukádnak.Lehet, hogy meg fogsz lepődni a hozzáállásán.Az én anyum is nagyon szigorú, rideg anya volt egészen addig, amíg egy ilyen témával elő nem álltam 19 évesen.Akkor totál megváltozott, mindenhova elkísért.Nagy erő kellett hozzá, hogy megmondjam, mert féltem tőle.

Azért csinálj még egy tesztet, és menj orvoshoz, csak aztán közöl ha hírt, ha egyáltalán igaz lesz!Az is lehet, hogy már csak az idegeskedés miatt sem jön meg.

Kiartás!

2009. dec. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!