Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb oldalt a baba, egész nap...

Jobb oldalt a baba, egész nap tompa jobb oldali alhasi fájdalom? Magnézium csak időszakosan segít,20+3 hetes kismama

Figyelt kérdés
Nem a petefészkemnél fáj, de nem is középen a méhem, hanem a kettő között. Nem nagyon, de egész nap tompán szúr, a baba nem igazán mocorog csak 1-2t, bár egyébként sem egy aktív bébi. Ha magnéziumot veszek be elmúlik egy kicsit, de visszajön.
2014. febr. 10. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nálam is ez a baj, de mostmár övszerűen a csípőcsontom között is fáj. Engem múlt héten görcsölés miatt látott doki, 2000-re megemelte a magnéziumot és sok pihenést javasolt. Eddig az alhasam fájt méhszájseb miatt. :-S
2014. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem kb ebben az időben hasonló tüneteim voltak. Ekkor elég sokat nőtt a pocakom/méhem ekkor, úgy gondolom ez volt az oka. Rajtam is csak a pihenés és a magnézium segített vmennyit. Pár nap alatt elmúlt szerencsére.
2014. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!