Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj van? Félek :- (

Baj van? Félek :- (

Figyelt kérdés
5hetes terhes vagyok. Most elkezdett nagyon görcsölni a hasam, és barnáztam is :-( elment a baba? :'(

2014. febr. 11. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Vegyél be magnéziumot, ha még mindig barnázol akkor menj az ügyeletre. Bár ebben a korban nem szoktak szinte semmit adni, mert a szervezet van, hogy "szelektál".
2014. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sok kismamának van ilyen mindneképp kell progezsteron potlás igy amint tudsz menj el orvoshoz, legkésöbb holnap. Ha átmegy vérzésbe akkor már ma ügyelet.
2014. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat
2014. febr. 11. 22:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2014. febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem voltam orvosnál, elmúlt a barnázás, de még mindig vannak görcsök.
2014. febr. 12. 07:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Pedig menj el, jobb ha kapsz progi potlást! Az segít megtartani a terhességet! Ezt az egy okot meg kell legalább akadályozni ha már a többire nincs mód!
2014. febr. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Most komolyan kedves kérdező!!Döntsd el magadban hogy akarod e ezt a babát, mert jó úton haladsz a vetélés felé! Nem is értem komolyan, hogy mi a bánatért nem mentél már el orvoshoz!!Én még tegnap elmentem volna, nem tudnék olyan nyugodtan ülni a babérjaimon mint ahogy te teszed keresve a kifogásokat hogy miért ne menjek orvoshoz! Lehet hogy már nem barnázol de görcsölsz.Honnan tudod hogy a babával most is rendben van e minden? Én a babámért a csillagokat is lehoztam volna az égről,én nem ülnék otthon az tuti azt mondogatva magamnak, hogy nincs semmi baj, minden rendben lesz!

TESSÉK ÖLTÖZNI ÉS IRÁNY AZ ORVOS...MOST!!!

2014. febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gyereknek gyerek nem való.

Pont ezért, hogy nem veszed észre a bajt.. Mert úgy sincs semmi baja.. Az írásodból ítélve biztosan nem vagy még 18 se.


Nem is érdekel, hogy mi van a babával. Ezt veszem le az írásból is.. Talán egy jóképű fiatal embert akarsz megfogni a gyerekkel? Mert ha igen inkább vetesd el...

2014. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Most jöttem haza az orvostól, azt mondta minden rendben :-)


Te olyan okosnak érzed magad hogy az írásból kideríted ki hány éves?! Elárulom 21 vagyok..

Elvetetni?! Nem vagy normális.. Miaz hogy egy jóképű pasit akarok megfogni a babával?! Szánalmas.. Valószínű magadból indulsz ki..

2014. febr. 12. 15:34
 10/11 anonim ***** válasza:

6os vagyok:

Bocsi hogy kicsit kemény voltam veled, de valahogy el kellett zavarjalak az orvoshoz!! :)

Örülök hogy minden rendben veletek! Nem kaptál semmilyen gyógyszert vagy valamit? Csináltak Uh-ot?

2014. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!