Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azoknak a kismamaáknak a...

Azoknak a kismamaáknak a véleményére lennék kiváncsi, akik nem élhettek házas életet egész terhességük alatt. Mennyire nehéz volt belejönni ilyen hosszú idő után?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi sz 5. héttől lettünk eltiltva, és csak a 6 hetes kontroll után volt szabad szerelmeskedni. Hát igazán olyan mint a biciklizés, nem lehet elfelejteni, de bizony az első 3-4 alkalom igen embertpróbáló volt számomra. Kellemetlen volt, de aztán sikerült visszaszokni, olyan 2 hónap kellett. Mostmár minden jól működik :)

Üdv: 5 hós Babaó Anyuja

2009. febr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is el voltam tiltva. A 6 hetes kontroll után már nekem s lehetett volna, de még vártam 2 hetet, nem igazán volt kedvem hozzá. Már 5 hónapos a bébim, most kezdek újra a "régi lenni". Eddig nem nagyon hiányoltam, persze összebújtam a párommal, és ezt tényleg nem lehet elfelejteni!

2009. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Mi a 14. héttől lettünk eltiltva, akkor nagyon nehezen viseltük, de a babáért ugye mindent ki lehet bírni.


Aztán szülés után én eléggé ramaty állapotban voltam :(

3 hós is elmúlt a lányunk, mikor először akcióztunk teljes intenzitással, előtte csak amolyan kamaszos kis összebújások meg simik voltak a férjem kedvéért, én kevésbé kívántam fizikailag a dolgot.

Az első pár alkalommal elég kellemetlen volt még nekem, de sokat segített egy síkosító-gél.

Szerencsére a férjem megértően viselkedett, nem erőltetett semmit.

Most 5,5 hós a lányunk, és szerencsére a régi vagyok iylen téren is :)

2009. febr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a 8. héttől voltunk eltíltva.

Szülés után a 6. héten voltunk először együtt, de azt hiszem nagyon nagy szerencsénk van, mert éppolyan jó, mint előtte volt, pedig rettenetesen féltem épp az itt leírtak miatt.

Se nedvesedési probléma, se fájdalom, épp olyan, mint előtte. A párom sem vesz észre semmi változást. Szóval mázlink van.

2009. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Remélem nálunk sem lesz nagy probléma.
2009. febr. 25. 17:37
 6/6 anonim ***** válasza:

én már másnap-szülés után-mikor megláttam a férjem, leszaggattam volna róla a ruhát, 8.hét-től nem szeretkeztünk, de ahogy letelt a 6hét,minden ok volt :)


vegyétek lazán és úgy mintha az 1. lenne,akkor nem lesz gáz..:))

2009. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!