Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is elszíneződött...

Másnak is elszíneződött terhesség akatt a nemiszerve/környéke?

Figyelt kérdés

Majd hanyatt estem,amikor megláttam.mivel már nem látom a hasamtól borotválni,tükörrel próbálkoztam. De ott amit láttam... fúúújj :)

Az egész tiszta barna,mint egy négeré,és a combom belseje is egy darabon. A nőgyógyász látta,mert vizsgált alulról,de semmit nem mondott. Nem viszket,meg semmi csak barna.


2014. febr. 12. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen nekem is besötétedett, még nem tudok beszámolni róla eltűnik-e és ha igen mikor, mert csak 4 hete szültem.

De még a hasamon a csík is megvan.


Gondolom azért elhalványul idővel.

2014. febr. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

En is megnezten tukorben..haaat tenyleg fujjj...pedig nekem ndm a szine valtozott.hanem olyan mintha be lenne dagadba olyan husis lett....de eleg gazul nez ki.ezert en emlekeim szerint borotvalkozom.:-)azt mat tudkm h szules utan sem szeretnem egy jo ideig tukorben megnezni ott magam....az sztem meg durvabb...

38hkm

2014. febr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm,akkor nem vagyok egyedül. :(
2014. febr. 12. 08:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 28 hetes vagyok, és nekem is sötétebb, a csík is látszódik vékonyan.

És nekem is husis lett...

Elég fura, de végül is van rá magyarázat, azért remélem nem marad mindig így.

2014. febr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De édesek vagytok csajok :)


Igen, sajnos a fenéknyílás és a hüvelynyílás környéke bizony sötétbarnás lesz, vagy legalább is sokkal sötétebb színű lesz a fokozott pigmenttermelődés miatt.


Ez max. fél évvel a szülés után gyönyörűen visszahalványul.


Amúgy én is pont most hétvégén lestem meg tükörrel, hogy vajon mit láthatott a nőgyógyászom. Elég fiatalka és hát baromira szégyeltem magam.


Semmi gázos nincs, valóban olyan kis dundi az egész, de nem visszataszító és valóban sötétebb ott minden bőr :)


De ez totál természetes, a terhesség velejárója.


Úgyhogy ne keseregjetek, vissza fogunk szépen alakulni szülés után :)


Csak éljük túl és mindenki nagyon könnyen pottyantsa ki a babáját, ezt kívánom mindenkinek :)

2014. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy ezt tapasztalatból tudom, már 3.babámat várom :)
2014. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tica0121 ***** válasza:
Igen, nekem is olyan lett, mega köldököm is egészen sötét... fél éves a babám, már olyan, mint régen volt! :D
2014. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!