Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit dologozik teressege...

Ki mit dologozik teressege alatt? Mennyi ido bejutni a munkahelyetekre? Autoval v tomegkozlekedtek?

Figyelt kérdés
en takaritok, eleinte aggodtam a vegyszerek miatt,ezert most cask porolok meg ilyenek.. autoval jarok igy legalabb konnyebb :) ti?
2014. febr. 12. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tanárnő vagyok egy gimnáziumban,angolt és spanyolt tanítok:) 20 hetes vagyok,ezt a tanévet mindenképp végig szeretném vinni.Autóval közlekedem,így kb. 20 perc a munkahely.
2014. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En november vegen szultem, oktober kozepeig dolgoztam mint felszolgalo. Gyalog jartam dolgozni - 1 ora seta oda, 1 ora seta vissza.
2014. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én boltban dolgozom, most 7 hetes vagyok. 2. terhességem. Elsővel 16 hétig dolgoztam. Most hamarabb tervezem hogy táppénzre jövök. Busszal járok. Hajnal fél 5-kor indulok, és 15.30-ra érek haza. Délutános műszakom 10-kor megyek és este 21.15 körül jövök akkor vonattal.
2014. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Október elején szültem, szeptember végéig dolgoztam. Másik városban volt a munkahelyem, reggel sétáltam fél órát a buszmegállóba, majd buszoztam egy órát, ezután még negyed óra séta a munkahelyemre. Délután negyed óra séta a buszállomásra, háromnegyed óra buszozás, majd háromnegyed óra séta haza. Ha vizsgálatra vagy védőnőhöz kellett mennem, akkor dolgozhattam abban a városban, ahol lakok, így csak sétálnom kellett reggel és este háromnegyed órát. Irodai munkát végeztem, nagyon szerettem, ezért is vállaltam az utazást is. Hetente, két hetente céges autóval jártam dolgozni, illetve néha a főnököm vitt vagy hozott, de a vezetési stílusa miatt az stresszesebb volt mintha buszoztam volna. :-) Párszor kellett messzebbi városba mennem tárgyalásra (kb. 200 km-re), oda vagy céges autóval mentem vagy busszal.
2014. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Irodában dolgoztam, most 34 hetes vagyok, es a 31 hétig dolgoztam. Kocsival jártam, 1 órás volt az ut
2014. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én irodai munkát végzek, ami egyáltalán nem megterhelő. A bejárás viszont az. Először buszozok, majd vonatozok, majd sétálok egy 20 percet, kb. 1-1,5 óra összesen be illetve hazajutnom.
2014. febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mármint hogy bejutni is 1-másfél óra, meg haza is ugyanannyi :)
2014. febr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!