Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38 hetes kismamák! Nektek...

37-38 hetes kismamák! Nektek mennyit mozog a pici? Ugyanolyan intenzíven mindig?

Figyelt kérdés
Nekem tegnap pl mozgott eleget,de màr nem olyan erősen.Màsképp mozog.A köldökömnél làtom egy nagy kerek formàba őt.Nem lehet baja?
2014. febr. 13. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem elegge valtozo az utobbi napokban.Van hogy nagyon aktiv, van hogy nem.Amikor Ctg-s vizsgalatra megyek, akkor feltünöen aktiv :)

Amugy szerintem ne aggodj, nem lehet baja.

38hkm

2014. febr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mashogy mozog.azt tudom ra mondani hkvy finomabban.ossze vannak mar csomagolva ilyenkor.nem igazan van helyuk szegenykeknek.
2014. febr. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma megyek ctg-re.Remélem minden ok lesz.mozog az a lényeg.Az,hogy igy be van gubózva a köldökömnél az elég fura.Nektek is van amikor ilyen gombócka?
2014. febr. 13. 07:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen,sokszor olyasmi mint egy gomboc :/ Meg kitolja valamiet a köldökömnel, amugy az szerintem a feneke lehet :)
2014. febr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gyönyörűséges ***** válasza:
nekem is megvaltozott a mozgasa, 30-35 hetben meg zumba orakon kepzelte magat :) most pedig kis finom nyomkodasok vannak, erzem a mellem alatt a talpat ha elhuzza vagy nyomja :) nekem feszul a szemeremcsontom, josloim vannak boven, 37,5 hkm
2014. febr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már nem rúgnak a babák, csak mocorognak, helyezkednek.

Engem is nagyon zavar, ma például 11-kor kelt fel, addig lerágtam az összes körmömet.

Mondjuk van szívhanghallgatóm az megnyugtat, de akkor is.


Mondjuk én tegnap tudtam meg, hogy 1 ujjnyira nyitva vagyok, rövidült méhnyakkal, puha uterussal, 2-3 fokban érett lepénnyel, szóval a nem mocorgás nálam már a szülést is jelezheti :)

Kedden megyek az első NST-re.

Ma vagyok 36+6

2014. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ctg_n minden ok volt.Nekem már 2110 1 hete a méhszáj értékem.Jóslóim is vannak.Kedden megyek újra ctg-re.Pénteken ultrahangra.
2014. febr. 13. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!