Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes Kismamik, hogy...

5-6 hetes Kismamik, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Én ma vagyok 5+3 hetes, nagyon jól érzem magam, néha has szurkát érzek, de szedek magnerotot. Ja, és iszonyatosan feszül a mellem...

Ti hogy vagytok? Dokinál, aki volt, mit látott nektek? :D



2014. febr. 13. 09:56
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
OFF. Mindig elkezd hiányozni a terhesség amikor ilyen kiirásokat olvasok:-) Az én fiam már 5hónapos manó, de emlékszem hogy még semmi tünetem nem volt 5hetesen, csak a nagy sokk uralkodott rajtam hogy terhes vagyok,szülni fogok amitől kicsi korom óta Féltem és hogy anya leszek :-). Boldog babavárást,a későbbiekben pedig könnyű szülést neked is! :-) 22/L
2014. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem 5hetesen csak a petezsákot látta :-)
2014. febr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Nekem is, pont ugyanezek a gondolatok járnak a fejemben...félek a szüléstől...és vajon jó anya leszek?!

Kedden voltam dokinál, azt mondta minden rendben van, tökéletes minden,1-2 hét múlva menjek vissza... :D

2014. febr. 13. 10:36
 4/49 Roberta77 ***** válasza:

Szia :-)

És méretet nem említett az orvos?

2014. febr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
Nekem is 7 hetesen kellett kontrollra mennem :-) Nem tudom hogy kitől kérdezted a méretet, de válaszolok. Petezsák átmérője szerepel a papíron, 8x4mm volt:-)
2014. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
Igaz nem 5-6 hanem 8+2 hetes vagyok, de azért válaszolok. Én iszonyatos fáradtságot érzek minden nap, le is szoktam délben feküdni a kislányommal. Folyamatosan émelygek és semmi normális kaját nem tudok megenni,se a zöldségfélék, se a gyümölcsök nem csúsznak le. :-( Ha meg is kívánok vmit az teljesen egészségtelen kaja sajnos. Kislányommal semmi panaszom nem volt. Ja és ma megyek először orvoshoz már izgatottan várom és remélem minden rendben lesz. Gratulálok a babához!
2014. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
Én is 5+3 hetes vagyok,és én is kedden voltam dokinál. :D Mégcsak petezsák látható,2 hét múlva a kontrolon remélhetőleg szívdobogást is látunk. Nekem semmi tünetem,bár én most betegedtem le nagyon,remélem nem okoz gondot a babának. Hanyadik babód Kérdező? :) Am gratulálok :))
2014. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
Sziasztok, igaz én már a 7. hétbe léptem, de én is válaszolok. Egész napos hányinger, nagyon erős cicifeszülés és én is érzek apró szurkálásokat. Nálam 6+4 hetesen már volt szívhang is. Ezek a tünetek igazán megviselnek, mert az első terhességemnél semmi ilyesmi nem volt. Én is féltem a szüléstől, de mikor megszületett a kislányom ezt kérdeztem magamban "ennyi volt?" Szerencsés voltam, pedig amikor megéreztem a jóslófájásokat hazáig rohantam pánikomban. A vége felé a szüleimnél laktam, mert közelebb volt a kórházhoz.
2014. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

Nekem a doki nem mondott méreteket...

A leletemen az áll:

R-nél nagyobb grav jellegű uterus szabad környezetben.

Fundusközelben bizonytalan szélű echofelritkulás.

Dg.:Korai Grav?

Jav.:1-2 hét úlva UH kontroll

2014. febr. 14. 10:25
 10/49 anonim ***** válasza:
Első vagyok! A szüléstől ne félj! :-). Igaz hogy fáj,de kibírható! Én pl. Nem tudtam hogy vajúdok (2013.09.08.án) este mentünk be megnézetni hogy mi baj lehet(én naív) 09.12.ére voltam kiírva egyébként....:-) 23körül értünk be, magzat víz még bent volt,azonnal vittek a szülőszobára(fel sem készültem lelkileg pedig már készülhettem volna....burok repesztés,beöntésre sem volt időm,3perces fájásokkal másztunk be . És már adták az oxitocint,EDA-t adtak ,én nem kértem de azt mondta az orvos hogy akkor gyorsan meg lesz a baba! Kaptam. Utánna már jöttek a tolójásások,és 09.09.én 01:25-kor megszületettba fiam :-) Nagyon gyorsan történt minden! :-). Gátmetszést egyáltalán nem ëzed mert nyomáskor vágnak. A varrás kellemetlen,én repedtem, és nagyot is vágtak. De miután kibújik a babád nem azzal foglalkozol majd ! :-). Ne félj,éld meg minden pillanatát :-) én bármikor újra szülnék!
2014. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!