Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17-20 hetes kismamik hogy...

17-20 hetes kismamik hogy érzitek magatokat? Volt már aki átesett a 18-heti uh-n?

Figyelt kérdés
Én most pénteken megyek uh ra már nagyon várom sok idő telt már el a 12. heti uh óta és már nagyon hiányzik hogy láthassam, mostanra már sokat mocorog remélhetőleg a fiúnk mert azt mondták hogy fiú gyanús egy lány után jól is jön :) nagyon sokat ficánkol a kis drágám, imádja a palacsintát attól mindg nagyon aktív :D Ti hogy vagytok meséjetek kicsit hogy élitek meg a terhességet pontosan mikorra vagytok kiírva, hogy érzitek magatokat? Én december 21. re vagyok kiírva de remélem egy napot ráhúz mert akkor lesz a szülinapom és akkor ő lenne az én kis karácsonyi és szülinapi csoda ajándékom :)
2013. júl. 16. 07:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én dec.18-ra vagyok kiírva.

Július 25-én megyek a 18hetes uh-ra,amit már én is nagyon várok. Igaz,már szinte biztosra tudjuk,hogy kislány lesz,de akkor is. :-)

Az én picim is sokat ficánkol,igaz nem folyamatosan,de vannak időszakok,amikor sokkal jobban érzem.

Van a Facebook-on egy zárt csoportunk, csupa hasonló korú kismamával, ha nem vagy még tag,akkor szívesen felveszünk!

(csak írj privátban egy nevet és egy lakhelyet!)

2013. júl. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Remélem most én is megtudom biztosra a baby nemét nagyon azt mondták hogy csak fiú gyanús hát nem tudom ebbe mennyire lehet bízni, bár ha egészséges akkor minden hogy fiú vagy lány.
2013. júl. 16. 08:40
 3/16 anonim ***** válasza:
Heló. Én dec. 24.-ére vagyok kiírva, és nekem akkor van a szülinapom is, úgyhogy érdekes lenne, ha pont akkor születne:) Egy életre szóló élmény lenne az biztos:) Valamikor a jövő héten esedékes a 18.Uh. Csak előtte ugye várom az Afp eredményt. Sajnos én még nem érzem Picibabát mocorogni, de remélem azért jól van odabent!
2013. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Biztos hogy jól van ha első baba akkor teljesen normális hogy nem érzed én az elsőt 20 hetesen éreztem először most a 2. at már a 15 hét elejétől érzem :) Ti hol fogtok szülni? Én sote II
2013. júl. 16. 09:03
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán még beleférek:-))Most vagyok 21 hetes,második babánk lesz.A 18-20 hetes genetikai uh-n minden a legnagyobb rendben volt,szerencsére a 24 hét körül megyünk 4 d re már nagyon várjuk.Már van egy kislányunk úgy tűnik,hogy még egy lesz:-))November 24 re vagyok kiírva,eddig minden nagyon szuper semmi gond semmi rosszullét,remélem a vége felé is jól fogom viselni,szóval nagyon élvezem,Már a 16.héttől kezdve érzem a mocorgást,már egyre erősebben és ez annyira jó:-))
2013. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én ma töltöm a 20. hetet. Dec.3-ra vagyok kiirva. A 18.heti uh.-on minden rendben volt.Kislanyunk lesz amit már a 12. heten is 95 %-ra mondtak.Most mar 100 %!:) Én is a sote 2-n szulok majd. Remelem addigra a felujitas is befejezodik

Elso babánk, de mar a 15. hét elott ereztem.Kis ficanka.:))))

2013. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én 20+5 hetes vagyok. November 28-ra vagyok kiírva. 19. héten voltam uh-on, 2 helyen is biztos ami biztos, és mind a két helyen lányra tippeltek, de nem mondták 100%-ra. Úgy 2-2,5 hete érzem mocorogni, 1 hete egyre sűrűbben és erősebben. Nekem szerintem a zuhanyzást nem szereti, mert olyankor mindig olyan kis aktív. :-) Biztos zavarja a zaj...
2013. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én a 20. hétben vagyok, december 6-ra írtak ki. 2 hete voltam a genetikai UH-n, szerencsére mindent rendben találtak, szépen fejlődik a fiúnk :) Én kb 1 hete érzem mozogni, de még elég tompán, néha elgondolkodom, hogy biztos őt érzem e, de azért egyre biztosabb vagyok benne. Mondjuk amikor a hasam egyik fele púpos, a másik meg nem, akkor tuti, hogy a fejét nyomja ki :D Én amúgy teljesen jól vagyok, mondjuk az első trimesztert is könnyen megúsztam, csak néha volt hányingerem.

Jaj amúgy tök cuki, hogy így reagál a babád a palacsintára :D

2013. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os válaszoló, én is ott fogok szülni elvileg :) Lehet hogy találkozunk majd, én december 6-ra vagyok kiírva.
2013. júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Húúú,látom,jó sokan vagyunk! :-)

Ha van kedvetek,csatlakozhattok a Facebook-os (zárt!) csoportunkhoz!Nagyon jókat szoktunk ott beszélgetni.

(küldjetek egy nevet és lakhelyet privátban,bejelöllek és felveszlek titeket!)

2013. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!