Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 34. hét után milyen kötelező...

A 34. hét után milyen kötelező vizsgálatok vannak és hányadik héten?

Figyelt kérdés
vérvizsgálat, ultrahang???
2014. febr. 13. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

nálunk magánrendelésen heti egyszer CTG vizsgálat, más nincs.


[link]


SZTK-ban nem tudom hogy működik, de gondolom hasonlóképpen.

2014. febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En maganrendelesre jarok.34.heten voltam ott utoljara.azota a korhazba kell jarnom.a 36.hettol hetente nst plusz a 36.heten kenetvetel a streptococcus miatt.most a 38.heten elvileg megnezik a mehszajat plusz ugye nst.a 39.hettol heti 2* nst.
2014. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg lemaradt a 36.heten volt vervetel is.
2014. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36. héten van az utolso nagy labor + vércsoport ellenörzés+kenetvétel,heti egy ctg vagy nst 38 héten még egy ultrahang. 40 héttöl mindennap vagy kétnaponta ctg. Ha valami eredmény nemjó pl kenetben baci van kikezelnek és utána ellenőrzik van e még. Ja meg a ctgk alkalmával van méhszájvizsgálat is azt nem tudom hogy mindig vagy csak néha. Magánba nem tudom hogy igy van e,nállunk sztksan van igy.
2014. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!