Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves győri kismamák! Hova...

Kedves győri kismamák! Hova menjek táppénzre kiíratni magam? A nőgyógyászhoz a terhesgondozóba, vagy a háziorvoshoz?

Figyelt kérdés

Jelenleg magándokihoz járok, 28 hetes vagyok és a sok autókázás megvisel, már egyre kényelmetlenebb. Körbekérdezgettem, de senki nem tudott érdemleges választ adni, ezárt fordultam most hozzátok.

A válaszokat előre is köszönöm.



2014. febr. 13. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a háziorvoshoz mennék.
2014. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Jégtánc ***** válasza:
Háziorvos ír ki a nőgyógyásztok kapott papír alapján.
2014. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz menj, ő kiállítja a javaslatot. A háziorvos ez alapján vehet csak tàppénzre.
2014. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én is győri vagyok. Én már a kezdetektől táppénzen vagyok mert lombikbabákat várunk. Eleinte kb 4 hétig a háziorvos tartott táppénzen utána mondták hogy átadnak a terhesgondozónak. Amúgy mi is magándokihoz járunk. Minden hónapban egyszer kell menni táppénzes papírért. De szerintem a terhesgondozóba.

36 hkm

2014. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszaitokat, akkor a terhesgondozóba megyek. Azt nem tudjátok, hogy bármelyik nap mehetek, bármelyik orvoshoz, vagy csak a körzeti doktorhoz és csak ő írhat ki?
2014. febr. 13. 12:48
 6/10 anonim ***** válasza:
bármikor mehetsz, mert nem is az orvosok intézik ezt, hanem az asszisztensek :) a papírmunka az ő feladatuk :)
2014. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igen,a terhesgondozóba kell menni,ott adnak táppénzes papirt,ott viszont körzetekre van bontva. Van 3 ajtó. De ahol előbb kijönnek odamész,megkérdezed,hogy melyikhez tartozol,és segíteni fognak. Vagy hívd fel őket,és megmondják.
2014. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is győri vagyok, veszélyeztetett terhesség miatt lettem kiírva 3 hete. Nekem a magánorvosom adott egy javaslatot, amit a terhesgondozóba kellett leadnom.
2014. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindegy melyik napon mész a terhesgondozóba, mert úgysem a körzeti dokid ír ki. :)
2014. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Sokat segítettetek! :)
2014. febr. 14. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!