Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hová tűnt az a kérdés, hogy...

Hová tűnt az a kérdés, hogy 24 hetesen a kismamának elfolyt a magzatvize, meg kellett szülnie a babát egy hét kórházi kezelés után, de a baba nem élte túl? Nem találom, ti sem? Vagy megint törölték?

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 08:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem törölték
2014. jan. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kamu volt, törölték.
2014. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg törölték, pedig annyira védte magát, hogy nem kamu. És persze ismét talált olyan együtt-érző embert, aki sajnálta. Kár, hogy ilyenek vannak a gyk-n. Így egyre kevesebben fognak tanácsot adni a másiknak, még akkor is ha esetleg tudnának. Sajnálom, hogy az ilyenek miatt gyűlölködő, meg kárörvendő, lenéző válaszokat írunk egymásnak. Ti nem?
2014. jan. 15. 08:46
 4/16 anonim ***** válasza:
De biztos hogy kamu volt?
2014. jan. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu volt, mert ha él a baba odabent, akkor nem kockáztatnak, kiveszik császárral, nem kell természetesen megszülnie. A barátnőmnek a 30. héten azonnal kikapták a babát.
2014. jan. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Pont most olvastam egy korababás cikket, tök más a protokoll korai magzatvíz-elfolyás esetén, mint amit a kérdező leírt.


Ettől függetlenül, ha igaz is a sztori, jobban jár ha nem a GyK-n próbál segítséget találni.

2014. jan. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Az ismeretsegikoromben az egyik csajszi novere is hasonlo hetben adott eletet a gyerkocenek es o is szokott gyk-ni.

Viszont nem tudom, hogy a szules ota veluk mi lehet.

Ha o irta ki a kerdest, akkor nem biztos, hogy kamu volt.

De a reszleteket az o koraszuleserol nem tudok.

2014. jan. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Barátnőm sajnos 2szer is úgy járt, hogy a 25 és 30 hét között indult a szülése, élt a baba, és meg kellett szülnie (azt hiszem, csak az első esetben), de sajnos egyik pici sem élte túl.
2014. jan. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha törölték, akkor valószínűleg kamu volt. A moderátorok olyan dolgot is látnak, amit mi nem, pl. hogy ugyanaz a kérdező milyen mennyi kérdést ír ki. Szerintem ha nem ő írta volna ki a másik kamu kérdést, akkor nem törlik.
2014. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
+1 ok miért lehet kamu: azt írta 3 napja szülte meg a babát aki meghalt - de már otthon van, sőt el is temették? Ez se jön ki sehogyse...
2014. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!