Betegen szülni?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok.Megvagyok fàzva.Erőtlen vagyok.Azon gondolkodtam,hogy ha most indulna be a szülés akkor bírnàm-e.Van köztetek aki betegen szült?Milyen volt?
2014. febr. 15. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, ha ilyen esetben indulna be, látják rajtad, hogy nem bírnád erővel végigcsinálni, tehát megcsászároznának... (de cáfoljatok meg nyugodtan, de szerintem ez lenne az ésszerű...)
2014. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

40 hét 3 napos voltam, teljesen megfázva, amikor a doki közölte, hogy zavaros a magzatvizem, ezért megindítja a szülést.

Én úgy elkezdtem izgulni, hogy elfelejtettem a betegségemet, nem beszélve arról, hogy a szülési fájdalmak sokkal inkább érezhetőek, mint a megfázás tünetei. :)

Úgyhogy kismama, szerintem gond egy szál se. A test egész jól tudja a dolgát, és szüléskor le fogod győzni a megfázást (szerintem észre sem fogd venni). :)

2014. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38+5 ön született a kisebbik kislányom lázas, náthás, folyamatos köhögés! Hat természetesen ekkor indult be! Sajnos az első is császár volt ugyanis nem tagultam! Elsovel 43orat a kicsivel 17orat vajudtam! Hat a császár után maga lett szenvedés, friss heg és folyamatosan kohogtem ugy ereztem szét reped! De nem történt semmi! Minden rendben volt babaval is velem is! A náthára meg homeos bogyokat szedtem! Nem segitazonnal de llehet felgyorsitja a betegség lefolyását! Jo bulast es ne aggódj minden rendben lesz és ha beindul a szülés a betegseg eszedbecsem fog jutni! :-)
2014. febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem azon aggódnék, hogy hogy szülöm meg ha beteg vok, henem hogy utána nehogy megfertőzzem az újszülöttet. Most én is náthás vagyok és köhögök, rossz a közérzetem.
2014. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Max. akkor van esély császárra, ha van fogadott orvosod és megbeszéled vele. Egyébként természetes úton kezdenél el szülni, max. fájásgyengeségkor császároznának. Egyébként szerintem is elfelejtenéd a náthát.
2014. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerősöm nagyon be volt tojva az elsőnél, nem is tudta megszülni, vákummal szedték ki a kicsit, trauma volt, de nagy!

Tavaly a második gyerekét simán megszülte, betegen!! Hetekig beteg volt előtte, és olyan simán ment minden, hogy csak lesett mindenki!!

Szerencse, de hozzáállás kérdése is!

Csak pozitívan! ;)

2014. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!