Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Örs vezér téri SZTK-ban...

Örs vezér téri SZTK-ban cukorterhelésnél lehet citromot beletenni a lötyibe?

Figyelt kérdés
Védőnőm szerint már nincs tej-zsemle, csak a cukros verzió. Volt valaki mostanában?

2014. febr. 15. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A magánklinikákon még engedik a tej zsömle verziót, de sztk-ban most a cukor citrom víz az előírás. Én 20 hete voltam cukor terhelésen akkor engedték a citromot. De vinni kell a gyógyszertári cukrot, 1db citromot és bubi mentes vizet. Nem lehet otthon bekeverni, ők keverik össze, hogy lássák tényleg annyi cukor van e benne amennyi kell, és azt is végig nézik megiszod e mindent. (tisztára óvodás az egész) de sajnos muszáj mert nem egy kismama próbált csalni.
2014. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol engedik, mivel a citrom nem befolyásolja a vércukrot :)
2014. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
érdekes, én is sztk-ban jártam (9. kerület, mester utca), és én tej-zsömle kombót kaptam.
2014. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves elso! Orson voltal 20 hete?


Kedves masodik! Nem mindenhol engedik, sot! Tapasztalat, a kornyezetemben sok kismama jart ugy hogy vitte aztan nem engedtek beletenni. Nem indokoltak, csak nem.


Sajnos a tej-zsomle is ugyanilyen, nincs kozpontilag szabalyozva, elvileg mar nem szabadna azt sem.

2014. febr. 15. 19:07
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
Jobb helyeken már nem engedik, mivel befolyásolja az eredményt.
2014. febr. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!