Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondotok dr. Mecsér Béla...

Mit gondotok dr. Mecsér Béla nőgyógyászról? (Rendel:Bp. Örs vezér tér Sztk és Uszoki kórház)

Figyelt kérdés
Babát szeretnék és egy jó orvost,aki segít ebben,kivizsgál stb...Érdemes hozzá járni?
2011. ápr. 27. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem hozzá járok hanem a kollégájához a Dr Fekete Antalhoz, ő is nagyon jó és ő is ugyan ott rendel.De akit írtál arról is azt hallottam, hogy nagyon rendes és lelkiismeretes.Szerintem nyugodtan menj hozzá.
2011. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszod!!!:)
2011. ápr. 27. 20:10
 3/9 anonim ***** válasza:
nos, amikor én terhes lettem az első vizsgálatomon nála voltam. lehet, hogy épp rossz napja volt és egyébként nagyszerű szakember, de lekezelő volt és türelmetlen, alig várta, hogy végezzünk. én meg azonnal másik orvost kerestem.
2011. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltál!:)
2011. ápr. 27. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Én igaz nem nála szültem hanem egy kollegájánál Dr. Gyarmati Bélánál,szuperaranyos,alapos,mosolygós,csak jókat tudok róla mondani.2 gyerkőcöm született nála,harmadiknál is csk őt választanám!Még szülés alatt is nevetgéltünk,utánna mikor már rajtam'volt a babuci,odajött és vagy 10percig veregette a vállam és fogta a kezem:)

Dr.Mecséri-nek hívják nem?(+i):o)Nála általános vizsgálaton voltam párszor,de szerintem ő egy kicsit futószalagon' kezeli a dolgokat,ha tudod mire gondolok.:)

2011. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!!!!
2011. ápr. 28. 23:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 hetes vagyok, kezdettől fogva hozzá járok az Örsre. Ő volt ott, amikor először mentem (8 hetesen). Nekem semmi problémám nem volt vele már akkor sem: korrekt volt, minden kérdésre normális hangnemben válaszolt,nem nyálas-vigyorgós, de érzem, hogy nem csak jó szakember, hanem jó Ember is. Biztonságban érzem magam, megbízom benne.

Nem tudom, mi az elvárásod, én mondjuk nem bírom a "túl kedves", nyájasan "térdemre könyökölős", személyeskedő nőgyógyászokat. Igenis legyen komoly, korrektül őszinte.

Mecsér doktor akkor mosolyog, ha oka van rá, viszont akkor őszintén velem örül.

2011. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lekezelő, megalázó, bunkó és türelmetlen. Egyszerűen zavarják a betegek.
2013. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes. :-) Az első két alkalommal lecseszett, hogy rosszul rakom a lábam vizsgálat közben, de most harmadszorra tök aranyos volt. Szakmailag viszont biztosan megbízható.
2013. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!