Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket NST után mindig...

Titeket NST után mindig vizsgál a doki ultrahanggal is és nézi a méhszáj állapotát is?

Figyelt kérdés

Még csak egy NST-n voltam,akkor elküldött UH-ra is a dokim, (nem ő nézett,csak a papírt nézte meg amit kaptam) és vizsgált kézzel is ,de csak azért mert kértem,hogy vegye le a kenetet és akkor így egybe meg is nézett.Ezeket a vizsgálatokat (UH, kézi vizsgálat) nem kellene minden NST után nézni?

Eddig zárva voltam,most puhul a méhszáj,kíváncsi leszek jövő héten hol tart a dolog,de remélem nem úgy kell megkérnem majd megint. Fogadott dokim egyébként.



2014. febr. 15. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első NST 36 hetesen volt,a második 37 hetesen,ezeket semmilyen vizsgálat nem követte.Aztán jött a 38 hetes NST,ez után volt egy ultrahangos vizsgálatom is,kézzel nem vizsgáltak,kenetet sem vettek.39 hetesen már nem voltam,mert addigra már megszületett a kisfiam. :)
2014. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem egy NST után sem vizsgáltak sem kézzel, sem UH-al. 40. hét után volt amnioszkópia kétnaponta, és annyi. 36 hetesen volt az utolsó UH-om és vizsgálatom.
2014. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a doki mindig megnézi a méhszájam ctg után. ultrahangra csak a 38 hetesre küldött, a kenetet pedig a 37. héten vette le
2014. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem az első NST után manuálisan is megvizsgált és akkor derült ki hogy már 2 ujjnyi vagyok. Minden konzultáció végén UH-gal megnézte a picit és bediktálta a fontosabb paramétereit.
2014. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is 36 hetesen voltam. A kenetet azért kértem,mert legutóbb talált baktériumot és kezelés után még nem lett nézve. Ha terhességi cukrom van,akkor sem nézik az ultrahangon a lepényt? Az a doki aki nézett,mondta,hogy elkezdett meszesedni a lepény már és mikor kérdeztem,hogy az baj-e,azt mondta igen. Ettől félek,hogy nehogy oxigénhiányos legyen a babám.A dokim is mondta,hogy ha annyira meszes lenne,megindít majd.
2014. febr. 15. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!