Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezhet olyan, hogy csak...

Létezhet olyan, hogy csak szimpla jó indulatból ajánlották fel nekem?

Figyelt kérdés
32 hetes kismami vagyok, és dec. 31-el lejár a munkaszerződésem. A főnököm azt mondta, hogy átmódosítja a szerződésemet határozatlan időre, mert én így jobban járok anyagilag. Lehetséges ez, vagy csak azért mondja, hogy ne mennyek el táppénzre?
2009. dec. 9. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ragadd meg két kézzel az ajánlatot, mert az ilyen munkáltató olyan ritka, mint a fehér holló! Valóban jót akar neked.
2009. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Talán családpárti. Élnek normális emberek is! Ennyire ne legyél már bizalmatlan?

Különben nem mindegy? Jó neked, köszönd meg!

Lehetséges elégedett veled, és szeretné, ha majd visszajönnél hozzá - és ha neki semmibe nem kerül, miért ne tenne úgy, ahogy neked jó? Ez természetes gesztus.

A táppénz azért jobb, mert az anyasági adóköteles, az meg nem. Ha normális ember, azt nézi,, hoyg te is jól járj, és ő se fizessen rá.


Szerintem ennyit el is várhattál egyébként, ha már régóta ott vagy, vagy jól dolgozol.

2009. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze ,hogy jobb a határozatlan idő.Ha lejár a szerződésed, csak passzív jogon fogsz kapni bizonyos juttatásokat.
2009. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve, ha határozatlanon vagy, a gyerek/ek után lesz hova visszamenni, ami nem mindegy!!!
2009. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha határozott időre kötetett a munkaszerződés és Te másnap felveszed a munkát (még nem vagy Tp-n ugye?), akkor határozatlan idejűvé válik. Akkor, miért akar veled aláíratni valamit. Nekem kicsit gyanús, de ne legyen igazam. Mindjárt megkeresem a tv.-t.
2009. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt a link:


[link]


De akkor egy "csomó" szabit kell majd kifizetnie, ha visszamész dolgozni 2-3 év múlva, nem szokták szeretni. Persze nem tudom, hogy milyen helyen dolgozol, de a vállalkozók próbálnak menekülni ezen kifizetés elől, hacsak lehet. Azért alaposan nézd meg, hogy mit írsz alá.

2009. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen főnökök? Hol dolgozol:)? Én is oda akarok menni dolgozni:) De szerintem te is tudod a választ, nem kell ilyet megkérdezni:)
2009. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!