"Túl aktív" baba?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, hogy ma kicsit lustább a babájuk, nem mozog annyit, szívhanghallgató készüléket vesznek a megnyugvásért, ennek ellenére itt vagyok én 30 hkm, és minden nap rengetegszer fent van a babám, és rúgdal, soh meg se fordult a fejemben, hogy valami nem oké, talán éppen emiatt, hogy szinte állandóan érzem őt.

Olyan nincs ugye, hogy egy baba túlságosan aktív?

Be kell valljam naponta szoktam Colát inni, tudom nem egészséges, de imádom, és legalább addig iszom amíg nem szoptatom a picit, utána már úgyis lemondok róla. Lehet ennek köze a túlzott ficánkoláshoz?



2014. febr. 17. 09:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászóló nagyon hasznos választ írt, szerintem is ez a legnagyobb problémája a kóla ivásnak.

Az én fiam is egész nap nagyon aktív, sőt hajnalban már megkezdi a "munkát" :) mi 29 hetesek vagyunk. Nagyon ritkán iszom kólát, de néha én is megkívánok egy-egy pohárral, viszont nem vettem észre, hogy még aktívabb lenne tőle.

Érdemes már most visszavenned a mennyiségből, nem csak a szoptatástól.

Boldog babavárást! :)

2014. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!