Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Borzasztoan ég a mellbimbóm...

Borzasztoan ég a mellbimbóm szinte néha már elviselhetetlen ez másnak is így van, mitől lehet? 18+1 hetes kismama

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A hormonok, a változás. Nekem is volt ilyen időszakom, melltartóval, anélkül se volt jó. Ki kell bírni, esetleg langyos vizes ruhával borogathatod.
2014. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kenni valamivel, pl olívaolajjal. Nekem kb ennyi idős várandósan kezdett mindig borzasztóan viszketni a hasam és a mellbimbóm is, és csak a gyakori kenegetés-olajozás esett jól, az adott enyhülést, semmi más.
2014. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Dm-ben lehet kapni egy krémet, ami striák ellen van, az a neve, hogy Babylove Mama Masszázskrém. ( [link] ) 800Ft. Nekem tökéletesen bevált, azóta nem viszket és nem piros a mellbimbóm. Mindenre használom (arc, mell, has, comb, kézfej). Azt írja a szakirodalom, hogy a kötőszövetek gyulladásának elkerülése érdekében érdemes kamillás főzettel mosogatni a bimbót és környékét. Én csak a krémezést csinálom, de nálam elég.
2014. febr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,köszönöm.
2014. febr. 18. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!