Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisfiú vagy Kislány?

Kisfiú vagy Kislány?

Figyelt kérdés
Leírnátok a tüneteiteket amikor kisbabát vártatok? Kisfiúval és kislánnyal egyaránt. Köszönöm előre is.
2014. febr. 6. 13:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hányás, hányinger, mellfeszülés, álmosság. Kisfiúval-kislánnyal egyaránt.
2014. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
lány: rosszullét csak 1 napig tartott, tejet kívántam és rengeteg gyümölcsöt, nagyon kevés magzatmozgást éreztem, az arcom tiszta ragya volt
2014. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Fiú: álmosságon kívül semmi tünet, teljesen fitt voltam végig.

Szintén fiú: émelygés, álmosság az első trimeszterben, semmi energiám nincs, hamar feszül a hasam minden fizikai tevékenységtől és éjszaka is (26 hkm)

2014. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2 szer hanytam, a 20.dik hetig semmit nem hiztam, sokat aludtam, pihentem. Ha faradt voltam nyügös voltam, neha neha elsirtam magam -ez a terhesseg elott nem volt jellemzö. Tejet iszok, aminek azelött utaltam az izet es megeszem a foghagymat, amire ra sem tudtam nezni.
2014. febr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, kislany ez lemaradt
2014. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Reggel 5-6 kozott votlam rosszul szedultem es hanyingerem volt de nem hanytam. Hust nem birtam enni csak 5.honaptol kb. Minden tejtermeket ettem. A kefirt nem is tudom milyen mennyisegben nyomtam magamba de kegyetlenul. :-) barack es zoldsegfeleken eltem az elejen. A 30.hettol meg a peksutemenyeket birtam volna enni csak. :-). Kislanyom lett. :-)
2014. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ja es en is tiszta ragya voltam. Rettento csunya volt egesz terhesseg alatt az arcom, szoptatasnal meg csak romlott a helyzet.
2014. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát én most vagyok a 12. hétbe és csak 2 x hánytam..szinte mindent megeszek, csak az édességet kevésbé. Aludni rengeteget szoktam, és más tünetem nagyon nincs. Ezért voltam kíváncsi mások véleményére. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. febr. 6. 13:53
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam van. 1. trimeszterben mellfeszülés volt a tünetem, valamit szurkált a jobb petefészkem. 2. trimeszter: 3 alkalommal hányás reggeli után (amikor már éreztem a rúgásokat, 21-25 hét között kb.). 3. trimeszter: egyszer pár napig tartó becsípődésféle a jobb bordáim alatt - irtó kellemetlen és elég fájdalmas, + iszonyú fáradtság egész végig.
2014. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Fiúkkal szinte semmi, de a kislányommal szigorú, rendszeres és kiadós hányás a 12. hétig. Ahogy a nagy könyvben meg van írva.
2014. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!