Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok és van...

8 hetes terhes vagyok és van két nagy ciszta (7 és 4 cm) a bal petefészkemben. Valaki átélt már hasonlót? Veszélyben van a babám?

Figyelt kérdés
Nagyon óvatosan kell mozognom, hogy ne fájjon. Szúr feszít. :-( (utrogestant és meforalt szedek)
2014. febr. 18. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne veszélyben a babád? A ciszták a petefészkedben vannak nem a méhedben...nem értem.

Gondolom Ir-es /PCOS-ás vagy azért kell szedned a gyógyszert.


Én 9 hetes kismama vagyok, nekem is a bal petefészkem cisztás, szintén szedek mercket és utrot...Én inkább a diétával állok hadilábon, mert állandóan éhes vagyok..:S


Boldog babavárást..és Nyugi:)

2014. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18hkm nekem is van egy 6 centis ciszta a jobb petefészkemben. Nekem azt mondta az orvos ha nem okoz panaszt ne foglalkozzak vele. Kérdezd meg a dokid ha panaszod van.
2014. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, utrot es metet szedtem mellette. Nekem azt mondta a ferjem (orvos), hogy akkor stresszelunk, ha a 14. Het utan is megvan, addig nem. Mar a 12. Hetre elmult.
2014. febr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, majusban lesz 2 eves a kislanyunk. :)
2014. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen pcos vagyok de nem azoktól a cisztáktól félek, hanem hogy ez a két nagy kidurran és elmegy a baba. A doki a 10.héten megnéz újra.
2014. febr. 19. 06:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló eléggé tudatlan,igen minimális veszély azért fennáll,hiszen ha kidurran,akkor elvetélhetsz,de ne aggódj,nekem a barátnőmnek a 13.héten megműtötték,és a babájának nemlett semmi baja,pedig ő az első terhességénél elvetélt miatta,és nagyon félt a másodiknál...
2014. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Akkor az endokrinológusom tudatlan a 40 éves tapasztalatával együtt (Te meg biztos tanultabb vagy)..90% felszívódnak ezek a ciszták..most 11 hetes vagyok és 10 hetesen már 1 cisztám sem volt...

Nem kell rémisztgetni a kérdezőt..de ha erre gerjedsz akkor hajrá...

2014. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha esetleg itt járna valaki még: a ciszták kb a 20.hétre felszívódtak és egészséges babám született :-)
2015. jan. 23. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!