Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes a szülés elválla...

Mikor érdemes a szülés elvállalását lebeszélni a dokival és a szülésznével?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én 20 hetes voltam amikor megkérdeztem a dokit. Elhívott a magánba és ott elmondta, hogy milyen lehetőség (anyagiak) szerint vállal. Nagyon korrekt volt, mert ha nem fogadtam volna el az ajánlatát akkor sem lett volna gond, a körzetibe is járhattam volna továbbra is hozzá terhesgondozásra. Csak a szüléskor nem ő hanem valamelyik másik kollégája lett volna. Amúgy senkiről nem mondott rosszat.

szülésznőt nem választok mert nem ismerek onnan senkit, még hallomásból sem. De ha jól tudom ott ahol én szülök nem lehet szülésznőt választani.De ha rendesen ellát és odafigyel ránk akkor neki is honorálni szeretném a munkáját.

üdv: 22 km

2009. dec. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a 20. hétig ildomos lebeszélni.

Én már túl vagyok rajta.

15 hetes

2009. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A dokival minél előbb (ha nem tudna vállalni legyen időd mást keresni), szülésznőt ráérsz majd később is választani (valószínű a dokid is tud majd ajánlani valakit). A dokihoz az egész terhesség alatt járni kell, a szülésznő a ctg-k előtt nem nagyon tud veled érdemben foglalkozni.
2009. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!