Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes terhes vagyok, hétfőn...

6hetes terhes vagyok, hétfőn megyek először orvoshoz. Mióta terhes vagyok rengeteget sírok és úgy érzem mintha egy nagy kő lenne a szívemen. Mitől?

Figyelt kérdés
Eléggé anyás voltam világéletemben, és most hogy állapotos vagyok jobban a szivemre veszem a távollétét, folyton vele akarok lenni. Miért hiányzik most ennyire? Normális ez? Árthatok a magzatnak? Néha másodperces hasfájásaim vannak :- ( Tudtok valamit ami segítene?

2014. febr. 19. 21:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
de eddig ilyennel nem volt bajom.Kibírtam anyuci nélkül,most pedig valahogy olyan nehéz :-( holnap megyek haza hozzá és alig várom.
2014. febr. 19. 23:13
 12/17 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Én apuékkal laktam, hát borzasztó mióta eljöttem. És leghamarabb szeptemberben tudok hazamenni :(
2014. febr. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja a babának. Szedj magne b6-ot az hat az idegeidre is nem csak a hasadra. Én is sírós voltam az elején. Akartuk a babát mégis tele voltam aggodalmakkal. Aztán ahogy telt az idő az aggodalmak csak nőttek... de ez természetes. Talán nálad is enyhülni fog. :)
2014. febr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Mi is akartuk,de ahogy összejött,kezdtem úgy érezni,hogy kevés vagyok hozzá.Nem tudom 20 évesen fel fogom-e tudni majd nevelni.Szeretném ha minden rendben lenne,de borzasztóan félek :-( ezért lenne szükségem most az anyukámra is,hogy mellettem legyen!


1-es:nagyon sajnálom,nem irigylem a helyzetedet.Szeptember még nagyon messze van :-( én abba belehalnék ..erős vagy,hogy így vállaltad a külföldre költözést.Nekem nem menne.

2014. febr. 20. 11:58
 15/17 anonim ***** válasza:

Drága kérdező!

csak hogy tudd, nem vagy egyedül! Én is 20 éves vagyok, nekünk is tervezett volt a baba és én is 5-6 hetes terhes vagyok. Amióta tudom én is sokat sírok legfőképp azért mert hamarosan el kell költöznünk itthonról és én is nagyon anyás vagyok és bele gondolni is rossz. Arról nem is beszélve hogy sokszor én is ugyan azt érzem mint te, hogy kevés leszek hozzá. Csak annyit tudok mondani hogy tarts ki és próbálj te is pozitív lenni, én is minden erőmmel azon vagyok! Vigyáznunk kell a pici babáinkra és az nekik sem lesz jó ha anyukájuk folyton csak sír.


Nagyon sok erőt és boldogságot kívánok neked! Gratulálok a babához! :)

2014. febr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
annak nem örülök,h sírsz,de én is ugyanígy vagyok,szintén nagyon anyás,és még a reklámon is elsírom magam ,ez van de mindig arra gondolok,h ezek öröm könnyek...nekem már egyre ritkábban fordul elő sírás nyugi csak a hormonok :)
2014. febr. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Már egy kicsit mintha enyhült volna,de teljesen mégsem.Még mindig jár az agyam és hazavágyom ha nem vagyok otthon :-)
2014. febr. 22. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!