Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20-22 hetes kismamik nektek...

20-22 hetes kismamik nektek mennyit mozog naponta a babátok?

Figyelt kérdés
Mellső fali lepényem van, de már napi 3-4x huzamosabb ideig is mozog, éjszaka és reggel is felkeltem rá, annyira rugdosódott,napközben is sokat mocorog, rugdos. Nektek is ilyen mozgékony? Nagy baba lesz vajon? Mekkora volt a 18-19 hetes méretük ? leírnátok? Előre is köszönöm!
2014. febr. 20. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A mozgása nem határozza meg sem a méretét sem azt, hogy milyen lesz ha megszületik :) Nekem akkor mozog, ha ülök, vagy ha hanyatt fekszem, de akkor egyfolytában megállás nélkül. Mivel oldalt-félhason alszom így éjszaka nem zavar, nem kelek fel rá. Reggel sem intenzív, inkább napközben főképp este.
2014. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem is napi 3-4-szer mozog, rendszerint dél körül, ebéd után, 2-3 körül az uzsonnánál, hazafelé a járművön és még este az ágyban. Néha csak egyet-egyet bök, néha nagyon gyengén érezni egész alul, de akkor akár többször is egymás után.

Mellső fali, 19 hetesen volt 15 cm, feje 4.38 cm

2014. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem iszonyatosan sokat mozog, szó szerint minden órában kb. 3-4 percet. Szerencsére nagyon aktív, kis mozgékony már most apára hasonlít :)

Nekem azt mondták a 20 hetesen, hogy kis húsos, szóval szerintem nagy baba lesz.


22 hkm

2014. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok de nekem nem jó érzés, olyan mintha befelé rúgna a hüvelyem, vagy a húgyhólyagom felé, olyankor olyan érzés mintha valami idegszál csípődne be. Nagyon ritkán van hogy kifele érzek ilyen bökéseket én is. Nekem hátsó fali. Tegnap éjszaka riadtam fel először, hogy valami nagyon rosszat furát éreztem annyira nem emlékszek, mert kómás voltam de páromat is felkeltettem és állítólag sírtam is hogy ezt még egyszer nem akarom érezni. Annyira nem emlékszem csak hogy a hasam aljába éreztem és hogy alig kaptam levegőt arra ébredtem fel, hogy fulladok..:(
2014. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia! Én 23 hetes vagyok, szintén mellső fali lepénnyel és sokat boxol a kisfiúnk:) amikor autóba ülök, akkor imád ugrabugrálni a hólyagomon, na akkor szoktam szépen megkérni,hogy ha lehet picit arréb próbálkozzon:) amúgy kapok már minden oldalról, sőt pár napja a köldököm célozgatja:) azt nem tudom mekkora baba lesz,mármint,hogy ez alapján lehet e következtetni a méretére, de a 18 hetes uh-n minden a korának megfelelő volt. Most jövő héten megyünk 4 d-re és rá két napra sima uh-ra a dokimhoz, már kíváncsian várjuk mekkorát nőtt a kis kukacos:)
2014. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, boldog babavárást mindenkinek! :)
2014. febr. 24. 17:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Most beteg vagyok, és 3 napja egyem meg meg sem áll a picuri a mozgásban. lehet érzi, hogy valami nincs rendben. De úgy néz ki, korához képest kb héttel nagyobb.
2014. febr. 24. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!