Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen volt a második terhessé...

Gabszem kérdése:

Milyen volt a második terhességetek az elsőhöz képest, rosszullétek és egyebek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nehezebb. Rosszabbul is voltam, meg ugye míg az elsővel ha fáradt voltam, akkor aludtam. Na ugye a többediknél ez nem így van. Cipelni kellett a "nagyot" is, stb stb... De kárpótlásul csodálatos szülésem volt!!! :)
2014. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaz, meg csak a 15 héten vagyok, de teljesen más. Az elején állandóan rosszul voltam, émelyegtem, szédelegtem,, hol itt fáj, hol ott, nyűgös vagyok, pedig most már nem is dolgozom! Az elsőnél nem volt semmi gondom. 8 hónapos koráig dolgoztam, semmi rosszullét, semmi nyafogás. De én biztos megöredtem :-)
2014. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nehezebb sokkal. Megmozdulni, a nagyot ellátni, mindent. 22hetes kismama
2014. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lcs ***** válasza:
hát, akkor nekem lehet mázlim volt, mert sem az elsővel, sem a másodikkal nem voltak rosszullétek, az elsővel 7.hónapig, a másodikkal 8.hónapig dolgoztam (nagy addig bölcsiben volt), jó volt a közérzetem végig :)
2014. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lcs ***** válasza:
ja, írta itt valaki,hogy kárpótlásul csodálatos szülése volt.:) na akkor viszont én ott megkaptam a büntit, első 29 óra, második 12 óra..:)
2014. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokkal rosszabb az elso 3 honapot vegig hanytam. Szedultem nem birtam enni hisztis voltam.
2014. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gyönyörűséges ***** válasza:

Az eslo terhessegemnel semmi problema nem volt, most a masodiknal minden nyavaja elovett :( ami pozitiv h az a hatalmas faradtsag most nem volt, szeintem tudatalatt a test erzi h most nem lehet orakat aludni napkozben, mert itt van az elso gyermeked :)

Nehezebb igy, hogy van egy 21 honaposom,.es most jarok a 39.hetben. Mar 4 hete napi szinten kinoznak a joslok :) mar nagyon szulni akarok!

2014. febr. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elsővel semmi gond nem volt, ha nincs pozi tesztem meg nem mondtam volna, hogy terhes vagyok, persze csak amíg nőni nem kezdett a poci.

Most a másodikkal 180 fokos fordulat: hányás, hányinger, fogyás, fejfájás, arcom - hajam mintha 1 éve nem csináltam volna velük semmit (elsőnél kb 3 hetet is kibírt volna a hajam), iszonyatosan száraz a bőröm....

2014. febr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!