Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héten kezdődtek a...

Gabszem kérdése:

Hanyadik héten kezdődtek a rosszulléteitek és meddig tartott?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 6. héttől a 14. hétig volt hányás, hányinger, orrdugulás, ma töltöttük a 16-t és most ha már nem gömbölyödne a poci, nem is tudnám, hogy babát várok, teljesen tünetmentes lettem...

2014. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél 8 hetesen, másodiknál 6 hetesen kezdődtek. Azt nem tudom, meddig tartottak, de a 4. hónap körül már biztosan nem voltak. Feltűnően, egyik napról a másikra kezdődtek, és észrevétlenül múltak el. Egyszer csak azt vettem észre, hogy jé, már mióta nincs is hányingerem...
2014. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1.fiú: nem volt rosszullét

2.fiú: 8. héttől szülésig, szinte folyamatos hányás

3. baba (a nemét még nem tudjuk): 5. héttől a 9. hétig, akkor abbahagytam a Femibion szedését, elmúlt minden bajom, most 16 hetes vagyok, azóta is jól vagyok, mintha nem is lennék terhes. Így utólag gondolom a 2. terhességnél is a terhesvitamin okozta a rosszullétet, csak akkor nem gondoltam erre. 1. terhességnél nem szedtem semmit, végig jól voltam.

2014. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

6.héttől még tart. Pár napja úgy kimarta a nyelőcsövemet a sav, hogy vérzett :( Már várom a végét.


27 hkm

2014. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kb. 6 hetes koromtól egészen pontosan 16 hetes koromig. Állandó hányinger, émelygés, gyakori hányás. Ekkor epegörccsel kerültem belgyógyászat ügyeletre. Epehomok és talán epekő is ment el, egy maradt (azóta is), viszont másnapra levágták rólam a rosszullétet. Hogy összefüggött-e a két dolog, nem tudom, csak gondolom.
2014. febr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Pozitiv teszt elott egy nappal (=elmaradt menstruacio elott egy nappal) es a 16. Hetig tartott.
2014. febr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kb 8. hettol hanyinger... Eleinte csak este, aztan egesz nap, most mar csak reggel... 1x hanytam. Gyomoregest tejjel csillapitom... 28hkm
2014. febr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hanyinger , fejfajas a 8.héttől. Tenyleges hanyas a12.héttől kezdődött , 18. Hétig tartott.
2014. febr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hányinger,hányás a 16.héten kezdődött és a 14.héten maradt el nagyjából,vagyis korlátozódott heti 1-re.Kisfiút várunk.
2014. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1. 6 héttől végig. Sokat javult, de teljesen nem núlt el.

2. Elmaradt mensitől talán a15. Hétig. Most 16 hetes vagyok, egy hete még csak hányingerem sincs. De nem bízom el magam. Egyébként a mostaninál magyon durva volt, szerintem 2x ki is voltam szàradva, csak nem mentem korházba. Napi 16 hányàs megteszi a magàét...

2014. febr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!