Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héten kezdődtek a...

Gabszem kérdése:

Hanyadik héten kezdődtek a rosszulléteitek és meddig tartott?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 21:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Az 1. terhességnél a 6. héttől kb. 10. hétig. De csak enyhe hányingereim voltak, kislányom lett.

A 2. terhességnél kb. 6. héttől 11.-ig, itt már rosszabb rosszulléteim voltak, erősebbek, mint az elsőnél, ő is kislány lett.

Most a 3. terhességemnél a 4. héttől vannak rosszulléteim, most az első kettőnél sokkal roszabb, egész napos rosszulléteim vannak, nem csak reggeli hányinger hanem napközbeni és esti is. Nagyon sok gyomorsavam is van a 4. héttől fogva, szédülök is. 11 hetes vagyok, most már enyhültek a rosszullétek, a savamra salvus vizet iszok, az is jobb, de még nem múltak el teljesen, de sokkal jobb mint pár hete. :)

2014. febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Az első terhességemnél enyhe hányingerem volt csak kb a 12.hétig. MagneB6-ot szedtem és femibiont.

A másodiknál az 5. héttől egész napos hányinger és émelygés. MOst a 11.hétben vagyok és már talán enyhébb. Hányni nem haánytam. Ugyanúgy szered a femibiont és a magneb6-ot.


Gyomorsavam elöbb megjött mint ahogy a tesztet megcsináltam volna. Reggel éhgyomorra egy fél citromot belecsavarok egy bögre vízbe és azt iszom. Ez lugosítja a szervezetet és szerintem finom is. Azóta semmilyen gyógyszert nem szedek a savamra. Ja és nagy bekajálások nem igazán segítenek a gyomorsavnak... :o)

2014. febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szia! 6 hetesen kezdődtek, mellérzékenység, orrdugulás, gyakori pisilés és émelygés. 10.héttől enyhültek, 13.hétre elmúltak teljesen. azóta is minden rendben. Kisfiúnk lesz, 24 hetesek vagyunk:)
2014. febr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem az 5 héttol kezdodott. Elszor eves utani rosszul lettel, aztan napról napra rosszabb lett. Aztán màr 24órás hányingerem volt. Meg fejfájás, hányás néha. Most 11. Hétben vagyok. Sokkal energikusabb vagyok hányinger em már nincs egész nap csak ha eszek. De keveset sokszor egyél az segít. Nekem egy valami segített hányinger ellen. A szensavas gyomber üdítő. Előtte nem is szerettem.

2014. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!