Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismamik hogy vagytok?

38 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
csináltok olyan dolgokat amik esetleg beindítják a szülést ?
2014. febr. 21. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Holnap leszek 38 hetes! Mostanában kezdődtek a jóslók,kicsit véreztem is a héten,de minden rendben,csak kezdek tágulni.Még napi 1 szem magnerotot szedek holnapig ,hétfőn fekszek be a kórházba,addig nem szeretném,ha megindulna,mert messze van a kórház.39. héten indítanak,ha minden igaz,alig várom.

Amúgy gyomrom nagyon rossz,ég,pedig a baba már lent van,egyszer van energiám,egyszer majd elalszok,lettek csíkjaim is,aminek nagyon nem örülök,de még egész jól vagyok. Ti hogy vagytok Kedves Kérdező?

2014. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem is borzasztóan ég a gyomrom, a napokban valahogy erőre kaptam, de sok munka után nagyon elfáradtam, vannak jóslóim derékban, szeretnék sokat sétálni, az előző babamnál az utolsó hetekben napi 2-3 km sétáltam, nem szeretnék indított szülést, remélem beindul, az előző két babámat 4 nappal hordtam túl, tőlünk a kórház 60 km re van. sok türelmet neked :)majd mélg esetleg írj ...
2014. febr. 21. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!