Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valószínűleg terhes vagyok,...

Valószínűleg terhes vagyok, elhagyott a barátom, mi legyen?

Figyelt kérdés

4 évig voltunk együtt,ő egyik napról a másikra nem keresett,olyanokat mondott,hogy nem érdeklem már,nem akar velem lenni, a szakítást se mondta ki,fel se veszi nekem a telefont,semmire nem reagál.

Nem jegyeztem ,hogy mikor volt az utolsó menstruációm, de annyi biztos,hogy múlt hónapban valahol 14 körül. Mi kb 3szor voltunk együtt egész hónapban,és az egyiknél kiszakadt a gumi,amikor észrevette kivette,majd hirtelen vissza a szakadt gumival,egyet lökött és már el is élvezett. Erre gyanakszom. Mert a mai napig nem jött meg. Rengeteg fehér folyás szerűség jön csak,naponta. Tudom,hogy ilyenkor nem jellemző a zaba roham,de 1.5 hete annyit eszek mint még soha életemben. Eszek,és nem lakok jól,csak tömöm magam édességgel. Vettem egy tesztet,amit ma megcsináltam,alig érte vizelet,csak minimális így negatív lett. Akkor kiárt a terhesség?

Nincs pénzem nőgyógyászhoz elmenni,ezt a tesztet is nehezen vettem meg. 20 éves vagyok. A volt barátomnak nem tudom elmondani,mert ugye nem kommunikál velem, rettegek ,ha terhes vagyok egyedül kell végig csinálnom ezt az egészet??


2014. febr. 22. 08:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
en vennek meg egy tesztet es egy het mulva megcsinalnam. az idegessegtol is keshet. beszelj anyukaddal.
2014. febr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

veszek majd egy olcsó tesztet. de attól is félek,hogy ha később veszem meg és csinálom meg,és kimutatja majd pl egy hét múlva a terhességet,én elmondanám ,hogy mi a helyzet, akkor azt mondaná,hogy nem segít mert biztos megcsaltam már és mástól van..

anyukámmal sajnos nem tudom megbeszélni , senkivel sem tudom,éppen ezért írtam ide.

de ez alapján a teszt alapján kizárt nem?

2014. febr. 22. 08:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem, a teszt nem biztonságos.A nőgyógyászat ingyenes, de azt mondja a doki úgyis hogy várnod kell legalább 1-2 hetet, mert az UH-n sem látszik biztosan.Egyébként bocsi, de tök béna a párod, hogy 1 élvezés miatt kockáztatni mert.Felelőtlen és nem való apának, a többire nem is reagálok.
2014. febr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Valamennyire lehetne következtetni abból is, hogy ez bizonyos eset a ciklusod hányadik napján történt?!

Amúgy, ha elmész sztk-ba, ott ingyen megvizsgálnak.

Bár szerintem inkább a stressz miatt késik/marad ki. Szóval nyugi.

2014. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

sztk-ban ingyenes?

de mit fognak csinálni,ultrahanggal derítik ki?

várok akkor keddig,ha nem jön meg akkor elmegyek. bár ott van egy ismerősöm,mit fog szólni ehhez,ha meglát? egy kb velem egyidős lány aki ismer mindkettőnket :(

ő nem csak apának nem való,egy ilyen ember,aki 4 év után ezt megteszi, előtt fűt-fát,csillagot ígért,elvileg nagy szerelem volt részéről,és így szakít? egyik percről a másikra,és még a telefont se veszi fel??

remélem nem vagyok terhes,mert ha igen,fájdalmas döntést kellesz meghoznom egyedül,egy ilyen ember gyerekét nem szülném meg..

2014. febr. 22. 09:24
 6/15 A kérdező kommentje:

én remegek otthon a félelemtől,nem ő. ő éli vígan gondtalan életét,szóval biztos emiatt nem érdekelte a kockázat. ki tudja lehet bosszúból csinálta ezt az egészet?

amúgy az aktus már több hete volt,ha jól emlékszem,de min 2 hete

2014. febr. 22. 09:26
 7/15 anonim ***** válasza:

Ultrahang és betapintás. Semmi extra, csak ami egy éves ellenörzésen is megy. Nem is fáj. Azzal meg ne törődj, hogy ki lát, ismer. Itt most TE vagy a fontos, nem más véleménye. Amúgy nem csak terhesség miatt járnak emberek nőgyógyászatra, lehet akármilyen probléma miatt, vagy ahogy mondtam az éves ellenörzés miatt.

Van elég problémad szerintem, ne azon agyalj, ki mit gondol..:)

2014. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

már egyre biztosabb vagyok benne.. még mindig nem jött meg. tegnap ettem sajt tortából fél szeletet és egy órán keresztül olyan hányingerem volt tőle,hogy legszívesebben meghánytattam volna magam.

már rég meg kellett volna jönnie legalább egy hete.

2014. febr. 23. 13:30
 9/15 anonim ***** válasza:
Hányás émelygés nem rögtön az elején van, úgyhogy lehet romlott volt a kaja.Ha úgy alakulna hogy mégis baba van, akkor se dönts elhamarkodottan, mert a gyerek nem tehet róla, hogy így alakult a kapcsolatotok.Tehát nem bizto, hogy az abortusz a legjobb megoldás, megaztán nem 14 éves vagy,hanem érett 20-s.
2014. febr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3-s voltam.Még annyit, hogy mindenképp írj, hogy alakult a vizsgálat.
2014. febr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!