Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismama vagyok....

33 hetes kismama vagyok. Éjszaka csak az oldalamon fekve alszom, de félek, hogy összenyomom a babát, mert álmomban kicsit előrebillenek. Lehetséges ez, nem szeretnék ráfeküdni?

Figyelt kérdés
Párnát is szoktam pedig a hasam alá tenni.
2014. febr. 23. 15:40
 1/3 Elsikné Ivett válasza:
100%

Szia!

Felesleges emiatt aggódnod, mivel a picit védi az őt körülvevő magzatvíz illetve a méhed. Esetleg próbáld meg, hogy nem csak a pocak alá, hanem a két lábad közé is beteszel egy kispárnát úgy valamivel stabilabban tudsz feküdni és nem billensz előre :)Én is így szoktam feküdni, mivel a hátamon már nem a legkényelmesebb....

Kitartást Neked és Boldog babavárást :)

35 hkm

2014. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj a magzatvíz védi őt:-) Én szinte végig úgy aludtam, h félig hason, félig oldalt, a babámnak nincs semmi ebből adódó baja:-)
2014. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gyönyörűséges ***** válasza:
100%

Ugyanez a kérdés merült fel bennem is hetekkel ezelőtt, de nem írtam ki, rosszul aludtam éjjel, aggódtam, hogy ráfekszek, nyomom, stb....és egy barátnőm megnyugtatott, hogy lehetetlen, mert a magzatvíz védi és stb... ugyanígy alszok ahogy te, viszont tegyél párnát a combjaid közé, nekem nagyon bejött :)

39 hkm

2014. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!