Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11. héten ezt mutatta nekünk...

11. héten ezt mutatta nekünk a doki, így már tuti hogy kisfiú?

Figyelt kérdés

A doki szerint fiú, csak még olyan korai nem?


[link]


2014. febr. 24. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Eléggé tisztán látszik. Tuti az amikor már kibújt, mondják. De ez több mint valószinü. Gratulálok.
2014. febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lcs ***** válasza:
mondjuk a kép alapján nem jöttem rá, hol lehet látni, de nekem is 12.héten már mondta hogy fiú, és az is lett :) de semmire nem lehet mérget venni, vannak érdekes sztorik ezzel kapcsolatban :))
2014. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A két hosszú az a lába, amire mutat a nyíl elvileg a kukaca alatta a feneke...
2014. febr. 24. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég egyértelmű a kép :) De azért 100% csak akkor lesz amikor megszületik :)

Nekem 14 hetesen mondták, hogy fiú, az is lett :D


Gratulálok kérdező!!

2014. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen képen láttuk 10 hetesen hogy fiú lesz a babánk, azóta is az :) 29hkm
2014. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is van egy ilyenünk, ráadásul a férjem mellett még 4 orvos mondta 14 hetesen, hogy fiú, Anna lányunk 2 éves. :) A 18. héten derült ki, hogy lány, és addig a köldökzsinór volt a lába közé szorulva. /Mindig néztünk 4D-t is, azon is egyértelműen fiúnak tűnt./


Mindemellett azért 80% szerintem, hogy ez egy kispasi, de ne éld bele magad, látod, néha átváltoznak. :)


Gratulálok hozzá, bármilyen nemű is. :)

2014. febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!