Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győri SZTK-ban mindig ugyanaz...

Győri SZTK-ban mindig ugyanaz a doki van a nőgyógyászaton?

Figyelt kérdés
Most először voltam ott vizsgálaton és egy igen unszimpatikus orvos volt ott. Az lenne a kérdésem hogy mindig ő lesz ott vagy mindig más? Köszönöm!!
2014. febr. 24. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom minden nap más van... ki volt ma?
2014. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha terhesgondozásra mentél, akkor valakihez tartozol és az adott napon kell menni.
2014. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én nem hiszem, hogy adott orvoshoz kell menni... szerintem a kérdező is csak bement, meg se kérdezve kihez tartozik... egy ismerősöm is elment csak egyik napon és utána ugyanahhoz az orvoshoz ment vissza, de nem hozzá tartozott helyileg ( ő pénteken rendel és Mika Péternek hívják... Fekete Zoltán is péntekenként van, hozzá rengetegen járnak... ) mindegyiket tudom ajánlani, nem hallottam még rosszat róluk :) (ha ugyanahhoz kéne visszamenned, úgyis szólni fognak.. de szerintem nincs ilyen)
2014. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ki rendelt ma?

Mondjuk én csak a táppénzes papíromért voltam, de feltűnően kevesen voltak. :)

2014. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én amikor elmentem, hogy terhes vagyok, megvizsgáltak és közölték, hogy melyik napon, melyik ajtóhoz kell mennem terhesgondozásra. A következő vizsgálatok is mindig a hét ugyanazon napjára estek.
2014. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Terhesgondozásra adott napon kell menni,amikor van a körzetednek. Szabadhegy pl. csütörtök Papp Gábor, de, ha gondod van, bármelyik nap odamehetsz.
2014. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat!

Nem tegnap hanem a napokban voltam ott, egy szerdai napon, amikor Dr. Nagy Miklós volt ott. Szintén 2 hét múlva szerdára kaptam időpontot, gondolom akkor szintén ő lesz ott. Terhesség megállapítására megyek egyébként még csak :)

2014. febr. 25. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!