Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tartsam ébren? Holnap...

Hogyan tartsam ébren? Holnap megyek 4D-re!

Figyelt kérdés
Kóla ,csoki megvolt múltkor az ultrahang előtt és aludt!!!!!
2009. dec. 11. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Igazából sok mindent nem tudsz csinálni,ha aludni akar,aludni is fog :) De ne bánd,nekem 3 hónapja be van fizetve a 4D és nem tudja megcsinálni a dokim,mert mindig olyan aktív,hogy csak forgolódik és éppen hogy el tud csípni 1-1 képet,de a videót nem tudja megcsinálni.Én meg azt szeretném,ha egyszer nyugisan aludna,mert így nem lesz megörökítve a kicsikém videón...
2009. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lépcsőzni kell előtte egy kicsit, nekem a kórházban az egyik NST-n aludt éppen, és azt mondták "szaladjak" le a 3. emeletről a lépcsőn, aztán vissza. Mire felértem, felébredt :))
2009. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak az energia ital vált be és az hogy a doki folyamatosan lökdöste hogy ne aludjon amire Ő rajtam állt bosszút és jó nagyokat rúgott. :) Én figyelem már hogy mikor éber délután és a köv. időpontot akkora kérem csak.
2009. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk a cola vált be.Nem volt se túl aktiv se lusti.Ha a cola sem segit,próbáld a csokit.Boldog babavárást!!!!!!!!!38 km
2009. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vok,Bocsi.Most kapcsoltam,hogy egyik sem vált be nálad abból amit irtam.De hátha most.
2009. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Eleve majdnem minden nap iszom egy gyenge kávét ugyhogy az nem hatna neki szerintem,erőset meg nem merek.

Energiaital az nem árthat?

2009. dec. 11. 15:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy gondolom hogy ha nem mindennap iszod az energia italt akkor nem árthat. Régen míg dolgoztam 3-4 volt a minimum 1 nap és 2 kávé (mondjuk csak ez a zöld 3 az egyben) Nekem semmi más nem tartotta ébren csak ez

2009. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Végig aludt:)és semmivel sem lehetett felébreszteni,pedig ettem csokit és ittam energiaitalt is...de attól még nagyon nagy élmény mindenkinek ajánlom már ilyenkor is!!!!!!!

2009. dec. 12. 21:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor nem produkálta túl magát. Sajnálom hogy nem vált be az energia ital se.

2009. dec. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!