Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi kell a kórházi csomagba?...

Mi kell a kórházi csomagba? Ki mit visz vagy vitt amikor szülni ment?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit vigyek be. Első babámat várom. 36 hetes terhes vagyok de még semmit nem pakoltam el. Mit vigyek magamnak és a babának be? Ki mit vitt?
2014. febr. 26. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

papucs, tusfürdő, sampon, köntös, egybe részes hálóruha, fogkefe, fogkrém, vécé papír, íratok, papírok. Én vittem be saját párnát.


Annyira emlékszek hogy ruhát adtak a gyereknek. Pelenka, popsitörlő, takaró, textil.

2014. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagy betét szülés utánra, bugyi valami kényelmeset
2014. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Panadol fájdalomcsillapító, mellszívó. Én nem vettem eldobható vagy hálós bugyit, hanem nagyméretű, kényelmes, pamut "nagyibugyit" vittem és nem bántam meg. Fontos még a saját bögre (sok folyadék kell a tejtermeléshez)!
2014. febr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Törölköző, házassági anyakönyvi kivonat vagy apasági nyilatkozat + ahol én szültem ott csak születésekor adtak ruhát a babáknak, utána már a sajátjába kellett öltöztetni (kis kesztyű nálunk jól jött, mert karmolta magát).
2014. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. febr. 27. 08:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pluszba még ajánlom Neked, hogy vigyél WC deszka védőt. Gyógyszertárban lehet kapni max 200ft egy csomag. Nekem nagyon hasznos volt, így kényelmesen rá tudtam ülni a WC-re.
2014. febr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én két törülközőt vittem: egy picikét a kéztörléshez és egy nagyot zuhanyzáshoz.
2014. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!