Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen közepesen erős...

7 hetesen közepesen erős derékfájás vetélés jele? Más panaszom nincs, utrot szedek. Hányingerem van.

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
7 hetesen én sírtam,úgy fájt a derekam :( DE nem volt semmi baj. Javaslom szedj magnéziumot :) Boldog babavárást.
2014. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem mind a két terhességem elején le akart szakadni a derekam, annyira fájt

ez is egy terhességi tünet, amíg nem vérzel, addig nincs ok aggodalomra

2014. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Plafonon vagyok az idegességtől, nem szeretnék több vetélést :(
2014. febr. 27. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, amin túl vagy. Szedt utrot, pihenj, és próbálj bízni a babádban. Ennél többet sajnos nem tehetsz. Kívánom,hogy minden rendben legyen!


1-es.

2014. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 9 hetes vagyok,nekem már hetek óta fáj a derekam és a múlt hét óta görcsöl a hasam is.Utro kúpot használok.Voltam orvosnál,az uh-on minden rendben.Pihenést,magnéziumot javasoltak.
2014. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!