Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több lyukas fogam is van, és...

Több lyukas fogam is van, és genetika alapon is elég rosszak a fogaim. Eltörtem a lábam igy nem tudok elmenni fogászatra. Kálcium pezsgőtablettát is lehet inni, hogy azért a babának elég kálcium jusson? 17 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Azt szokták ajánlani láb görcsökre is terhesség alatt. 29 hkm
2014. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ma voltam gyógyszertárba, bár fejfájás miatt, azt mondták a kalcium az nagyon jót tesz, ihatjuk nyugodtan 12hkm :)
2014. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a terhesség alatt Tovita D3 tablettát szedtem,napi egyet. A nődokim ajánlotta. Olvass esetleg utána.
2014. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A babádnak így is elég kalcium jut.

A vitamin és ásványiagok pótlása csak miattad kell, mert a magzat mindenképp elszívja azt, ami számára szükséges.

2014. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha meggyógyulsz irány a fogdoki és tömesd be a fogaidat, rakasd rendbe őket, mert a szoptatás még jobban tönkreteheti, ha nem ápolod rendesen.
2014. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vilcsianyuja ***** válasza:

Attól, hogy rosszak a fogaid, még nem biztos, hogy kevés kálcium jut a babádnak. És az sem biztos, hogy az ő fogai majd jobbak lesznek, ha most kálciumot szedsz. Azt meg nem igazán értem, hogy hogyan váltja ki a kálcium a fogászatot.

Egy biztos, hogy lehet szedni kálcium pezsgőtablettát, én is szedtem, ahogy fent írták, vádligörcs ellen jó. Nekem a magnézium nem használt, de ez igen. Ha sok tejterméket eszel, akkor abban elvileg beviszed a babád számára szükséges kálciumot is, tehát csak emiatt nem kell feltétlenül szedned.

2014. febr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat!

Nem kivàltani akarom a fogàszatot vele, csak törött làbbal kicsit nehéz lenne eljutni, de megyek mindenképp.

2014. febr. 28. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!