Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38hetes es 3 napos vagyok....

38hetes es 3 napos vagyok. Mar 2 oraja erzek mehosszehuzodasokat ami pontosan tiz percre jelentkezik es masfel percig tart, de nem gorcsolok, nem faj a derekam. Lehetseges, hogy hamarosan szules lesz belole?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges :D ilyen esetekben azt javaslom inkább még ha vaklárma is menj be a korházba.És ott majd segítenek.Akkor sincs semmi baj ha mégsem de legalább doki lesz a közeledben.jó szülést ha az lesz és majd értesíts üdv 36 hetes kismami.
2008. júl. 22. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is volt ilyen, de 5 percenként. Egyébként tegnapra voltam kiírva, és most reggel fekszem be a kórházba. De azért nézesd meg magad!!!

Sok sikert!!!

2008. júl. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amíg van kedved beszélgetni,tudsz mással is foglalkozni,és nem fáj különösebben,addig ne aggódj,csak legyen összerakva a kh-i cucc teljesen készre,ha indulni kell.

Ha beindult a szülésed,akkor még csak a kommunikatív szakaszban jársz....

Oh,most látom,tegnap fél12kor tetted fel a kérdést,Azóta már megkaptad a választ rá.

2008. júl. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!